שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  בעקבות התקרית האלימה: תומר הודח מבית "האח הגדול"
  הפקת "האח הגדול" החליטה להדיח את הדייר תומר "רוטשילד" בגלל ויכוח עם אלי זרקה שכלל אלימות מילולית קשה, ואף גלש לתגרה פיזית

   

  בעקבות האירוע האלים בבית "האח הגדול" - הדייר תומר "רוטשילד" הודח הערב (ב') מהתוכנית. הריב בין תומר לדייר החדש אלי זרקה, כלל אלימות מילולית קשה ואף גלש לתגרה פיזית, שבעקבותיה הופסק השידור בערוץ 26.

   

  מאז האירוע האלים הפקת התוכנית דנה במשך שעות ארוכות כדי להחליט האם להדיח את תומר לבדו או שמא גם את זרקה. בסיום ההתייעצויות הוחלט להדיח את תומר בלבד.

   

  אלי זרקה ותומר רוטשילד (צילום מסך)
  אלי זרקה ותומר רוטשילד(צילום מסך)

   

  במהלך התקרית, שסבבה סביב שימוש במכשיר התמי 4, אלי כינה את תומר "קוקסינל", והוסיף "תלמד להתנהג, עם מי אתה חושב שאתה מתעסק, ילדה עם קוקיות?". לאחר הדברים הללו הופסק השידור. מאוחר יותר תומר נפרד מהדיירים ואמר להם: "אני עוזב. בחרתי לא לברוח ולבוא להיפרד. אני אוהב אתכם ונאלץ להיפרד, שמרו על עצמכם, הכול בסדר. אל תריבו ואל תגיעו למקומות האלה". 

   

  זו הפעם השנייה בתולדות התוכנית שמתמודד מודח בגלל אלימות פיזית כלפי מתמודד אחר, בעונה השנייה הייתה זאת מעיין חודדה שהודחה על ידי ההפקה אחרי ששפכה כוס מים על הדיירת אלין לוי.  

   

   מהפקת התוכנית שמשודרת ברשת נמסר: "הדייר תומר רוטשילד, נאלץ להיפרד מבית 'האח הגדול', לאחר 80 ימים וזאת בשל עבירה על חוקי הבית".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גיא כושי ויריב פיין
  הודח. תומר "רוטשילד"
  צילום: גיא כושי ויריב פיין
  הטבות למנויים
  מומלצים