שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  גל גדות מזמינה אתכם להשתתף ב"וונדר וומן 1984"

  גל גדות ופטי ג'נקינס מזמינות את הציבור לתרום כסף לארגון החברתי ACR ולזכות בהזדמנות חד פעמית להשתתף בצילומים של "וונדר וומן 1984" כניצבים

   

   
  גל גדות ופטי ג'נקינס מזמינות את הציבור להשתתף ב"וונדר וומן 1984", סרט ההמשך ללהיט מלפני שנה. בסרטון אינסטגרם שפורסם היום (ה'), השתיים קוראות לציבור לתרום לארגון (ACR - (Anti-Recidivism Coalition שמטרותיו העיקריות הן לשנות את מערכת המשפט בארה"ב, להשיג צדק משפטי ולשקם אסירים משוחררים.

   

  לדברי השתיים, הארגון יערוך הגרלה בין המתרימים וזוכה מאושר אחד יזכה בכרטיס טיסה זוגי ללונדון, שם מתקיימים צילומי הסרט בימים אלו. מעבר לקבלת הפנים החמה שהשניים יקבלו מגדות וג'נקינס, הם גם ישתתפו כניצבים בסרט. מאחר והשתיים מספקות כרטיסי טיסה, נראה כי ההגרלה פתוחה לכולם, כולל לישראלים.

   

  וונדרוומון! גל גדות ()
  וונדרוומון! גל גדות

   

  בכך גדות ממשיכה למצב את עצמה לא רק כשחקנית מוכשרת, אלא גם כפעילה חברתית שדואגת להשמיע את הקול שלה ולתמוך במאבקים שחשובים לה.

   

  בשלב זה לא ידוע הרבה על סרט ההמשך שייצא ב-1 בנובמבר 2019, אולם מההצצה הקצרה שהייתה בכנס קומיק-קון האחרון ניתן להסיק שבניגוד לסרט הקודם, שעלילתו התרחשה בתקופת מלחמת העולם הראשונה והיה קודר ועגמומי, הפעם הוא צפוי להיות קומי וצבעוני יותר - בהתאם למסורת סרטי שנות ה-80. עוד ידוע כי כריס פיין חוזר לתפקיד סטיב טרבור אף שהוא מצא את מותו בסרט הקודם. בנוסף דמות הנבל הופקדה בידי קריסטן וויג, המוכרת דווקא כקומיקאית, ותגלם את צ'יטה. גם פדרו פסקל ("נרקוס") ישתלב בקאסט, ויש שמועות על ליהוקה של לינדה קרטר המוכרת כוונדר-וומן הטלוויזיונית משנות ה-70.

   

  גל גדות פטי ג'נקינס טקס מועצת הביקורת האמריקאית (gettyimages)
  גל גדות ופטי ג'נקינס(gettyimages)

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים