שתף קטע נבחר

למכירה: נייר טואלט דיפלומטי ומכונית אוטומטית

1,200 גלילי נייר טואלט "קצת מעל הסטנדרט הרגיל", מצלמה במצב "גרוטאה" ושואבי אבק שזקוקים תיקון. אחרי המעבר של השגרירות האמריקנית בלונדון, מחלקת המדינה פתחה במכירה פומבית של עשרות פריטים, בהם וולוו אוטומטית שזוכה להתעניינות רבה

השגרירות האמריקנית בלונדון עורכת מכירה פומבית באינטרנט של החפצים שהחליטה לא להעביר למעון החדש, שעורר את זעמו של הנשיא דונלד טראמפ. בין המוצרים שעומדים למכירה: כמה שואבי אבק שזקוקים לתיקון, מכונית משומשת ו-1,200 גלילי נייר טואלט.

הגלילים שהועמדו למכירה פומבית (מתוך המכירה הפומבית של מחלקת המדינה)
1,200 גלילי נייר טואלט. מכירה פומבית של השגרירות האמריקנית(מתוך המכירה הפומבית של מחלקת המדינה)
לאחרונה העמידה מחלקת המדינה האמריקנית עשרות פריטים לא רצויים מהשגרירות הישנה בבירת בריטניה למכירה פומבית ברשת. על אף אחד מהפריטים שעומדים למכירה אין סימון אמריקני או איזשהו ערך היסטורי. את ההצעות ניתן להגיש באתר עד 8 באוגוסט.

 

כל 1,200 גלילי נייר הטואלט נמכרים יחדיו בסכום של 250 ליש"ט. עובדת בשגרירות סיפרה ל"אינדיפנדנט" הבריטי שהנייר טואלט הוא "מן הסתם קצת מעל מהסטנדרט בשירותים רגילים". הסיבה למכירתם - מתקני הנייר טואלט בשירותים של המבנה החדש שונים מאלו שהיו במבנה הישן.

הגלילים שהועמדו למכירה פומבית (מתוך המכירה הפומבית של מחלקת המדינה)
נייר הטואלט. "קצת מעל מהסטנדרט בשירותים רגילים"(מתוך המכירה הפומבית של מחלקת המדינה)

אם פחות התחברתם לרעיון של רכישת נייר טואלט דיפלומטי, תוכלו לרכוש חמישה שואבי אבק במחיר שנע בין 15 ל-65 דולרים לאחד או מנורת שולחן LED ב-75 דולרים. השגרירות האמריקנית מוכרת גם 22 כיסאות פלסטיק במערום וכן מסור עגול של בוש.

 

עם זאת, הפריט שזוכה להתעניינות הכי גדולה הוא מכונית וולוו משנת 2007 עם תיבת הילוכים אוטומטית, רישיון בתוקף עד ליוני 2019 ו-21,300 קילומטרים. יותר משלושים הצעות מחיר הוגשו, הגבוהה שבהן עומדת על 6,419 ליש"ט.

הוולוו (מתוך המכירה הפומבית של מחלקת המדינה)
המכונית הנחשקת. במצב "משומש" עם רישיון רכב עד 2019(מתוך המכירה הפומבית של מחלקת המדינה)

פחות התלהבות נרשמה במקרה של מצלמת הסוני הישנה והוותיקה של השגרירות, שמצבה הוגדר "גרוטאה" והוצעה למכירה "כמו שהיא נראית", ללא מטען ו"מצב עבודה לא ידוע". רק עשר הצעות הוגשו עד אתמול בצהריים, הגבוהה שבהן 24 ליש"ט.

 

מכירת החיסול לא מתקיימת רק על הציוד בשגרירות בלונדון, אלא בשגרירויות נוספות. שגרירות ארה"ב באלבניה העמידה למכירה הרבה צמיגים ומלגזה. הדיפלומטים האמריקנים באלבניה העמידו למכירה מכונת ריטוש משומשת ושבורה של השגרירות האמריקנית.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יריב כץ
איללוסטרציה. "קצת מעל מהסטנדרט הרגיל"
צילום: יריב כץ
מומלצים