שתף קטע נבחר

Dyson מציגה את שואב האבק האלחוטי V10

הדגם החדש: מיועד לשימוש עד 60 דקות עבודה רציפה ומגיע עם מיכל גדול יותר ב-40% מהדגם הקודם. המטרה הסופית היא להפסיק לפתח שואבי אבק חשמליים עם כבל

Dyson מציגה את שואב האבק האלחוטי Dyson V10 

 

המפרט: שואב האבק האלחוטי V10TM בעל עוצמת שאיבה הגבוהה ביותר מבין כל השואבים האלחוטיים של המותג, סוללה חזקה יותר המאפשרת שימוש של עד 60 דקות עבודה ללא איבוד עוצמת שאיבה לניקוי יסודי של כל הבית, מגיע עם מיכל גדול יותר ב- 40% מהדגם הקודם והיבואנית הרשמית של החברה מעניקה שנתיים אחריות ושירות בבית הלקוח. 

 

דיסון - שואב האבק V10 (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)
השואב האלחוטי בעל טכנולוגיית מנוע מתקדמת ביותר. המנוע הדיגיטלי החדש מבוסס על הטכנולוגיות והחומרים שפותחו בתעשיית האווירונאוטיקה והחלל.

המנוע מסתובב כ-2,000 סיבובים בשנייה במהירות של עד 125,000 סל"ד, מה שהופך אותו למנוע הדיגיטלי המהיר ביותר של החברה.המנוע החדש אפשר למהנדסים של החברה לשנות את העיצוב של השואב ולייצר זרימת אוויר ישרה בין המנוע למוט השואב. בזכות עיצוב חדשני זה, זרם אוויר חזק יותר מנותב ישירות לעבר המנוע ומגביר את עוצמת השאיבה.

 

דיסון - שואב האבק V10 (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)
  

ג'יימס דייסון: ''מכשיר בעל ביצועים גבוהים מתחיל במנוע יעיל. מנוע V10 הדיגיטלי של Dyson הוא המנוע המתקדם ביותר של החברה. זה מה שאפשר לנו לשנות לחלוטין את המבנה של שואב האבק. השואב קל ועוצמתי כל כך, שהוא מסוגל לבצע ניקוי עמוק בכל מקום בביתכם. זו הסיבה שהפסקתי לפתח שואבי אבק חשמליים עם כבל".


דיסון - שואב האבק V10 (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)
 

Dyson Absolut V10 - מחיר: 3,290 שקל. מגיע עם שלוש מברשות חובטות בעלות מנוע עזרבהנעה ישירה, מברשת פלאפי לרצפות ופרקטים, מברשת חובטת לשטיחים ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה במיוחד לאיסוף שיער בעלי חיים, בנוסף אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים.

 

Dyson Animal V10 - מחיר  2,890 שקל. מגיע עם שני מברשות חובטות ממונעות, מברשת חובטת בהנעה ישירה לשטיחים, ומברשת חובטת למזרנים וריפודים המתאימה במיוחד לאיסוף שיער בעלי חיים, אביזר דו מצבי לניקוי כללי, אביזר לפינות ומסילות ומברשת רכה לאזורים עדינים.

דיסון - שואב האבק V10 (צילום: יחצ חול)
(צילום: יחצ חול)
  

לשני הדגמים עמדת תליה והטענה לקיר.

  

לרגל ראש השנה, ב.נ.ז.כ סחר יבואן רשמי יוצאת במבצע: על כל קניה של שואב אבק Dyson V10 מקבלים מארז לניקוי משלים בשווי 450 שקלים הערכה כוללת מגוון אביזרים לפעולות ניקוי יסודיות: צינור מאריך גמיש, מברשת רכה למשטחים עדינים, מברשת בוץ ללכלוך מסיבי ומברשת לבדי ריפוד .

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: יחצ חול
Dyson - שואב אבק אלחוטי V10
צילום: יחצ חול
מומלצים