שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  למה הפסקתי לשכב סתם ככה עם בחורים

  התרגלנו לסקס שקורה כי הבחורה נוכחת והבחור נוכח ולשניהם אין משהו טוב יותר לעשות כרגע עם הזמן שלהם. זה קצת מרגיש כמו פחמימה שאסור היה לי לאכול, ואכלתי בכל זאת. בביס הראשון את בשמיים, ואחרי כמה ביסים את מבינה שזו סתם פחמימה ריקה אבל את בכל זאת ממשיכה ללעוס

   

   

  הסופר הבריטי קוונטין קריספ אמר פעם ששום דבר בתרבות שלנו, אפילו לא מחשבים, אינו זוכה למידה גדולה כזו של יחסי ציבור מוגזמים כמו אותה נעימות זמנית שמופקת ממגע חשוף של עור בעור. ולמרות שאני מוקסמת מהאייפון המשוכלל שלי, הצדק עימו. כעיתונאית ובחורה שסקרנות היא אחת התכונות שמובילות אותה, אני נוטה לחפור ולהתעמק בתחושות שמציפות אותי בכל רגע נתון, ולנסות לגלות מה היה הטריגר שלהן ומהיכן הן מגיעות.

   

  לאחרונה הגעתי למסקנה שכמעט בכל פעם שאני שוכבת עם בחור "סתם כך", אני מרגישה אחר כך רע. בדרך כלל זה קורה לי עם בחורים שאני יודעת כבר בתחילת הפגישה שעתיד בינם לביני לא יצמח כאן, ואני חושבת לעצמי - טוב, לפחות שמשהו נחמד כן ייצא מהערב הזה וניהנה קצת. אלא שבפועל המציאות עכורה יותר. ברוב הפעמים, את הבחורים לא מעניין אם אני מגיעה לסיפוק או לא. מבחינתם העיקר שאנחנו שוכבים ושהם יגמרו. פעמיים. הם שוכחים שיחסים זה דבר הדדי בין שני אנשים, ושסקס טוב באמת הוא סקס שבו שני בני הזוג יוצאים מרוצים.

  "סקס בלי אהבה זו חוויה ריקנית" (צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)
  "סקס בלי אהבה זו חוויה ריקנית"(צילום: Shutterstock)
   

  אז אומנם כל אחד מהבחורים האלה מילא לי את השעה הריקה של הערב, אך חוץ מזה דבר לא התמלא. שלא תבינו אותי לא נכון - אני אוהבת לראות אותם גומרים ולדעת שזה בגללי, אבל לעתים זה רק גורם לי לרצות שהסצנה המדוברת תסתיים. זה מבאס כי התקשורת בינינו כל כך קצרה וחד-כיוונית, עד שבקושי יכול להתקיים פה שיח מיני בריא. לא באמת מעניין אותם לדעת מה אני אוהבת, לא אכפת להם מה מרגש או מרטיט אותי, וגם אם אנסה לומר משהו או לכוון אותם לשם, המאמצים שהם ישקיעו לא יהיו רבים מדי, והסקס יישאר סתמי.

   

  יכול להיות שזה הסטטוס-קוו החברתי, ואיך אני בכלל מעיזה להגיע עם טענות כשאני פועלת באותה צורה בדיוק - שוכבת איתם למרות שהם לא בדיוק הבחורים שגורמים לי להצליב רגליים קלות, לרעוד או לנשוך את השפה התחתונה. הכימיה כל כך ממוצעת ואנחנו לא מתרגשים משום דבר. וזה עצוב כי בדיוק לזה התרגלנו, לסקס שפשוט קורה כי הוא קורה. כי הבחורה נוכחת והבחור נוכח ולשניהם אין משהו טוב יותר לעשות כרגע עם הזמן שלהם. זה קצת מרגיש כמו פחמימה שאסור היה לי לאכול, ואכלתי בכל זאת. בביס הראשון את בשמיים, ואחרי כמה ביסים את מבינה שזו סתם פחמימה ריקה אבל את בכל זאת ממשיכה ללעוס.

   

  סקס בלי אהבה זו חוויה ריקנית, אבל כחוויה ריקנית היא אחת המשובחות, כפי שאמר וודי אלן. אני ריאלית ואינני דורשת עסקת חבילה של סקס מטורף עם אהבה. ברור לי שזהו מצרך נדיר שאפילו זוגות נשואים לא תמיד מקבלים אותו. אני כן כמהה לסקס חי.

   

  לסקס שבו הבחור רוצה אותי ללא צל של ספק ואני רוצה אותו בדיוק באותו האופן, ושנינו יודעים שברגע שניצמד זה יהיה פשוט מעולה. נקודה. כי שנינו רוצים לגעת בבן אדם הזה שמטריף אותנו מבפנים, ולא רק כי אנחנו חרמנים. אני רוצה להיות חרמנית על מישהו ספציפי ושזה יהיה דו-כיווני.

   

  אני מתה להכיר מישהו שיגרום לי להשתגע מרוב מתח מיני, שאני ארצה אותו בתור עצמו ולא רק כי הוא היה בסביבה. גם אם זה יימשך לילה אחד בלבד, למה שזה לא יהיה לילה מדהים? לזה אני משוועת - לתשוקה טהורה. אינני מעוניינת להיות מושלמת, ואלוהים עדי שאינני קרובה לכך. אבל אני רוצה להיות שלמה. סקס אמיתי וכן הוא צעד נוסף בדרך המסורבלת הזו, ועד אז ככל הנראה רגליי יישארו סגורות.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אוסף פרטי
  גפן גיל. גברים שוכחים שסקס הוא דבר הדדי
  צילום: אוסף פרטי
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים