שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הוסף כתבה
  הכי מטוקבקות
   זירת הקניות
   למה שמישהו ירצה לקנות את בית"ר?
   למה שבנאדם בריא (ואמיד) יכניס את ראשו למיטה חולה? בבית"ר ירושלים לא שווה ולא משתלם להשקיע!

   תיראו מופתעים: טביב פגוע ורוצה למכור את בית"ר. האם היה כל כך קשה לחזות זאת מראש? כנראה שלא. בכל זאת, הבעלים הוא אמנם איש שמבין כדורגל ישראלי ברמה גבוהה ביותר, אבל מי שעוקב אחרי מעלליו מספיק זמן ידע שהפיצוץ יגיע. על פי מספר פרסומים טביב דורש כ-40 מיליון שקל עבור המועדון,

   שלדבריו מבטאים את ההשקעה שלו. בנקודה זו חשוב לציין כי אנחנו לא באמת יודעים כמה טביב השקיע והכניס/הפסיד מאז כניסתו לבית"ר, שכן התאחדות הכדורגל לא ממלאת את תפקידה ודואגת שהקבוצות ידווחו על כך.

    

   יודעים משהו? לשם הכתבה בלבד, בוא נגיד שטביב אכן השקיע 40 מיליון. האם הוא באמת מצפה שמישהו ישלם לו את הסכום הזה? הרי אתם לא הייתם משקיעים עכשיו 3 מיליון שקל בבניית בית פרטי בשכונת מגורים גרועה, ומצפים למכור את הנכס באותו הסכום, נכון? מדובר בהשקעה לא שווה ולא משתלמת. וכאן מגיע החלק שעלול לעצבן חלק מכם: בבית"ר ירושלים לא שווה ולא משתלם להשקיע!

    

   בית
   בית"ר ירושלים על הקרשים(צילום: עוז מועלם)

    

   לא מאמינים לי? רק תשאלו את קובי בן גור, גד זאבי וכמובן את ארקדי גאידמק, שטעה כשחשב שהשקעתו תסייע לו להפוך לראש העיר של ירושלים. זה תמיד מתחיל טוב, עם חיבוק של הקהל ששמח שהנה הגיע סוף סוף "בנאדם רציני" שיחזיר את המועדון לימיו הגדולים... איך זה מסתיים? קללות ואיומים מצד "קומץ" של כמה אלפי אנשים אלימים וכפויי טובה, שרק מזיקים לקבוצה.

    

   הנזק מתבטא באלימות שהם מפגינים כלפי הבעלים וממלאי תפקידים במועדון (אל תזלזלו בכוחה של אלימות מילולית), ממשיך עם התנהלות גזענית כלפי מוסלמים, ונמשך עם קנסות קבועים בסך של עשרות אלפי שקלים. כתוצאה ישירה, לכו תמצאו עכשיו ספונסר שירצה להזדהות עם ה"ערכים" של הקבוצה, ולכו תשכנעו אוהדים מתונים יותר להגיע למגרשים עם בני משפחותיהם.

    

   כיוצא מכך, בנאדם שירכוש את הקבוצה עלול להצטייר כגזען בעצמו (מה שיפגע בתדמיתו הציבורית), ואם הוא יכריז שבכוונתו לצרף שחקנים מוסלמים לקבוצה - בוא נגיד שזה לא יעבור בשקט... לכן אני בא ושואל: למה שבנאדם בריא (ואמיד) יכניס את ראשו למיטה חולה?

    

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים