שתף קטע נבחר

אסף הראל יתמודד על ראשות עיריית תל אביב

איש התקשורת הודיע רשמית על הצטרפותו למרוץ ויהיה המועמד ה-6 בת"א: "חולדאי לא משרת את התושבים אלא את מי שבא לעיר לבלות או לעבוד"

 

 

איש התקשורת אסף הראל (46) הודיע הבוקר (ג') שיתמודד על ראשות עיריית תל אביב בבחירות לרשויות המקומיות שיתקיימו באוקטובר הקרוב. בין הנושאים העיקריים במצע שמציג הראל: חתונות אזרחיות, תחבורה ציבורית, חינוך, תכנון אורבאני, בעלי חיים, דיור בר השגה ופליטים.

 

בהודעה שפרסם הוא אמר שאם לא ייבחר, בכוונתו להיכנס בכל מקרה למועצת העיר כדי להיות חלק מהאופוזיציה. "אני מבטיח, אני לא הולך לשום מקום ואני בא כדי להישאר", אמר. "אם חס וחלילה איכשהו חולדאי ייבחר שוב, אני מבטיח להישאר ולעשות אופוזיציה כמו שבחיים לא הייתה לו: התנגדויות, בג"צים, מונולוגים - מה שצריך. אני אלחם על העקרונות שלנו או בתור ראש עיר, או כראש האופוזיציה או בתור ראש ועד הבית".

אסף הראל ()
אסף הראל

בסרטון שהפיץ הבוקר הודיע הראל שיתמודד ברשימה עצמאית, אך מקורביו אמרו כי עד לבחירות שיתקיימו באוקטובר כל האפשרויות פתוחות.

 

"אני מתמודד על ראשות העיר, זאת לא בדיחה ואני עושה את זה בשיא הרצינות", המשיך הראל. "המהות של העיר שלנו נהייתה קודם לשרת את מי שלא גר בה אלא מגיע אליה רק כדי לעבוד או לבלות, ורק אחר כך יש אותנו התושבים. חולדאי כבר 20 שנה ראש עיר והוא עשה מלא דברים טובים, ואני מצדיע לו, אבל הגיע הזמן לסדר עדיפויות חדש".

 

הראל הגיש בעבר תוכנית לילה בערוץ עשר ובה מונולוגים שלו בנושאים שעל סדר היום. בשנה האחרונה הוא פרסם אותם באתר "הארץ". הוא ביים והשתתף בסדרות הטלוויזיה "שוטטות", "מסודרים" ו"מ.ק.22".

 

יחד עם הראל הצהירו כבר שישה מועמדים על התמודדות על ראשות העיר: ראש העיר המכהן רון חולדאי, סגנו אסף זמיר, נציגת מרצ בעירייה מיטל להבי, הרב נתן אלנתן מש"ס, חברת המועצה ציפי ברנד והמועמד העצמאי יאיר צברי. ח"כ סתיו שפיר (המחנה הציוני), שבחנה ברצינות התמודדות על התפקיד, טרם קבלה החלטה סופית בנושא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ענת מוסברג
אסף הראל
צילום: ענת מוסברג
מומלצים