שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  נהג אוטובוס הלך לקניות - וחסם נתיב בכביש
  תושבת ירושלים הבחינה באוטובוס שחנה באמצע נתיב הנסיעה, וחסם אותו. "ראיתי שם ילד שרצה לחצות את הכביש והבחנתי שהאוטובוס חונה גם על מעבר החצייה". אגד: "האירוע חמור ביותר. הנהג הועבר לטיפולו של קצין הבטיחות"

   

  אוטובוס חוסם נתיב תחבורה בירושלים (מתוך דף הפייסבוק חנית כמו...)
  האוטובוס חונה בנתיב הנסיעה וחוסם אותו(מתוך דף הפייסבוק חנית כמו...)

  נהג אוטובוס של חברת "אגד" בירושלים החנה את האוטובוס שלו, הלך לקניות במרכז מסחרי וסיכן הולכי רגל ונוסעים שעברו במקום. כך עולה מתמונות ומתיאור של תושבת העיר שהגיעו ל-ynet הבוקר (יום ו'). האירוע התרחש ביום רביעי השבוע בשעה 17:00 אחר הצהריים לערך, על פי תושבת העיר שתיעדה את האירוע ואף פנתה בתלונה למשרדי "אגד".

   

  מדובר באוטובוס שלא היה בעבודה באותה עת ונהגו יצא ממנו לכמה דקות, תוך שהוא מחנה אותו ממש בנתיב הנסיעה ברחוב דולצ'ין וחוסם אותו. "זה התחיל להציק לי ברגע שראיתי שם ילד שרצה לחצות את הכביש והבחנתי שהאוטובוס חונה גם על מעבר החצייה", היא מספרת. "ניגשתי לעזור לילד לחצות את הכביש והמשכתי הלאה".

   

  אוטובוס חוסם נתיב תחבורה בירושלים (מתוך דף הפייסבוק חנית כמו...)
  החלק האחורי של האוטובוס חסם חלקית מעבר חצייה(מתוך דף הפייסבוק חנית כמו...)

  לדברי האישה, היא ראתה את הנהג יוצא מהאוטובוס וניגש למרכז המסחרי כדי לקנות משהו. "יש שם רק מכולת, פיצרייה וספר, אבל אני מקווה שהוא לא החנה כך והלך להסתפר".

   

  לטענתה, בעקבות חסימת הנתיב נהגים אחרים נאלצו לעבור פס הפרדה רצוף כדי לעקוף את האוטובוס ולהמשיך בנסיעתם. "זו לא הפעם הראשונה שאני רואה אוטובוסים עוצרים שם, אבל זו כן הפעם הראשונה שאוטובוס חסם נתיב שלם".

   

  מחברת אגד נמסר: "האירוע יוצא הדופן שבו נהג אוטובוס חסם נתיב נסיעה בחנייה כפולה למשך שלוש דקות הינו חמור ביותר. הנהג אותר והועבר לטיפולו היסודי של קצין הבטיחות בירושלים, יגאל פרטוש. הוא יתושאל ויודרך מקצועית ביותר, ובאם לא יספק גרסה המסבירה את פשר התנהגותו יוצאת הדופן בחסימת הנתיב - באופן המנוגד לערכי המשמעת והנהיגה באגד - הוא יופנה לטיפול משמעתי נוקב ובלתי מתפשר. אנו מתנצלים ומבקשים להבהיר שלא נסבול התנהגות חריגה ובלתי בטיחותית שכזו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מתוך דף הפייסבוק חנית כמו...
  חנייה כפולה של האוטובוס
  מתוך דף הפייסבוק חנית כמו...
  מומלצים