שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  הבריז שוב: מארק אלמונד ביטל את ההופעה בישראל

  יומיים לפני שהיה אמור להופיע בישראל, מארק אלמונד ביטל באופן מפתיע את הגעתו ארצה. הסיבה לטענת ההפקה: תחילה דאג מהמצב הביטחוני אולם לאחר מכן דרש את התשלום המלא במהלך הסופ"ש. לדברי המוזיקאי חברת ההפקה הפרה את ההסכם שנקבע בין הצדדים

  הופעתו של מארק אלמונד, שהייתה אמורה להתקיים ב-14 באוגוסט בהיכל התרבות בתל אביב, בוטלה. מהפקת המופע נמסר: "בעקבות ההחרפה במצב הביטחוני בישראל בתקופה האחרונה, ובפרט הצהרות המלחמה שיצאו מפי הקבינט הממשלתי בימים האחרונים - פנה אלינו האמן ושאל האם כדאי לדחות את המופע".

   

  לדברי ההפקה, אלמונד נענה בכתב שעדיף להמתין ליום שישי האחרון כדי לבצע הערכת מצב. ואכן, במייל שנשלח אליו ביום שישי נאמר לו כי המופע יתקיים כמתוכנן וכי הפקת המופע תעביר לו את התשלום המלא ביום ראשון, יומיים לפני ההופעה. אלמונד סירב ודרש לקבל את התשלום באותו היום, אף שידע שלא מדובר ביום עסקים. באופן מפתיע, הוא החליט לבטל את המופע באופן חד צדדי. בנוסף לאלמונד היו השגות על להקת החימום, אותה אישר בזמנו.     

   

  מארק אלמונד (צילום: Yui Mok/ Getty Images)
  (צילום: Yui Mok/ Getty Images)

  מארק אלמונד (M. McCarthy/Daily Express/Hulton Archive/Getty Images)
  (M. McCarthy/Daily Express/Hulton Archive/Getty Images)

  "האמן פעל בניגוד להסכמות וההבנות הברורות עמו, וזו הפעם השנייה שהוא מבטל את השתתפותו באופן חד צדדי בישראל. העניין יעבור לטיפול משפטי. לאור זאת, אנו מצטערים להודיע כי האירוע מבוטל".

   

  אלמונד בתגובה הטיל את האחריות לביטול על חברת ההפקה. "בעצב רב מאוד אני מודיע כי הנהלתי נאלצה לבטל את ההופעה בישראל ב-14 באוגוסט, עקב הפרת חוזה של המפיק", הוא כתב באתר הרשמי שלו. "אני מודיע זאת בלב כבד, מכיוון שאני יודע שמעריצי שם תומכים בי מאוד וכי זו הפעם השנייה שאני נאלץ לבטל הופעה (בארץ). בנוסף להפרה (שבבסיסה אי כיבוד הסכם) בנושא תשלום, לא הייתי מוכן לאפשר ללהקת טאטו לחמם את הופעתי במבנה הנוכחי שלה. שוב, התנצלותי הכנה, אך האשימו את המפיק".

   

  אלמונד לא פירט את הבעיה שמצא במבנה הנוכחי של טאטו, אך יש לשער שמדובר בעברו של צ'לן ההרכב יובל מסנר. בשנות התשעים מסנר נמצא אשם באונס חיילת וריצה על כך זמן מאסר.

   

  הופעתו של אלמונד הייתה מיועדת במקור להתקיים באמפיתאטרון קיסריה, אך מיקומה שונה להיכל התרבות בתל אביב בעקבות מכירת כרטיסים דלה. כאמור, זו לא הפעם הראשונה שהופעה של אלמונד במחוזותינו מתבטלת. ב-2011 הוא ביטל את הגעתו לארץ בשל מכירת כרטיסים לא מספקת.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים