שתף קטע נבחר

הרווח של הבנק בינלאומי זינק ברבעון ב-28% ל-193 מיליון שקל

במחצית הראשונה של השנה גדל הרווח הנקי ב-12% לסכום של 356 מיליון שקל. סך העמלות שגבה הבנק הסתכם במחצית ב-663 מיליון שקל

הבנק הבינלאומי רשם ברבעון השני של השנה רווח נקי של 219 מיליון שקל, זינוק של 45% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, כך עולה מפרסום הדוחות הכספיים של הבנק הבוקר (ד').

 

בנטרול סעיפים בעלי אופי חד פעמי, הרווח הנקי ברבעון השני של 2018 הסתכם ב-193 מיליון שקל. הרווחים בעלי האופי החד פעמי כללו בין היתר רווח ממכירת זכויות אוצר החייל בבניין שבו פועלת הנהלת החברה בסכום של 33 מיליון שקל. דירקטוריון הבינלאומי החליט על חלוקת דיבידנד בגובה 100 מיליון שקל.

 

בסיכום המחצית הראשונה של השנה הסתכם הרווח ב-356 מיליון שקל, עליה של 12.3%. בנטרול רווחים בעלי אופי חד פעמי הרווח עמד על 362 מיליון שקל, עליה של 25.3% לעומת המחצית המקבילה אשתקד.

 

הכנסות הריבית (נטו) הסתכמו בששת החודשים הראשונים של השנה ב-1.2 מיליארד שקל. סך העמלות שגבה הבנק בתקופה זו הסתכם ב-663 מיליון שקל והוצאות השכר עמדו על 835 מיליון שקל.

 

היקף הפיקדונות וניירות הערך של הבנק, המהווים את תיק נכסי הלקוחות, צמח ב-13% ביחס לתקופה המקבילה אשתקד והסתכם ב-440 מיליארד שקל.

 

סמדר ברבר-צדיק, מנכ"לית הבנק מסרה היום: "תוצאות קבוצת הבינלאומי במחצית הראשונה של השנה משקפות את יישום האסטרטגיה של הבנק מזה רבעונים רבים - צמיחה עקבית תוך התמקדות בשוקי המטרה של הבנק ובשילוב עם יישום עקבי והדרגתי של מהלכי התייעלות. הצמיחה מתאפשרת בזכות שילוב של רמת המקצוענות והשירות הגבוהים של הבנק עם הקידמה הטכנולוגית והדיגיטלית. האיתנות הפיננסית הגבוהה של הבנק נשמרת גם היא והבנק מקפיד על כריות הון רחבות ועל איכות גבוהה של הנכסים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
סיון פרג'
סמדר ברבר-צדיק, מנכ"לית הבנק הבינלאומי
סיון פרג'
מומלצים