שתף קטע נבחר

הושק שירות הענן החדש של גוגל, Google One

Google Drive כבר לא. מעכשיו אמרו Google One. שירותי הענן של גוגל הושקו הבוקר באופן רשמי, עם תנאים שיקשו על היתר להישאר תחרותיים בעולם בו הכל נשמר בענן. בישראל השירות יחל בזמן הקרוב

שירות הענן של גוגל עובר שינוי והוא מעתה כבר לא Google Drive, אלא שירות כולל יותר, זול יותר ושיתופי יותר שנקרא Google One. השירות שהוכרז לראשונה בכנס המפתחים של גוגל והיה פתוח לשימוש לקבוצה של נסיינים עם הזמנה בלבד, פתוח כעת לשימוש לקהל הרחב כשהמחיר שלו נותר קרוב למה שהיה קודם, אבל הוא מציע הרבה יותר.

 

Google One (צילום: גוגל)
Google One(צילום: גוגל)

 

שירות הענן הבסיסי של גוגל מעניק אחסון של 15GB חינם לכל גולש אבל תמורת סכום של 2 דולר הגולש יקבל כבר אחסון משמעותי של 100GB. תמורת 3 דולרים זה כבר יוכל להיות 200GB ותמורת 10 דולר בחודש הגולש יוכל לאחסן קבצים עד לנפח עצום של 2TB (טרה בייט). משתמשים שמשלמים כיום על שירותי אחסון של גוגל יועברו באופן אוטומטי לחבילת הבסיס.

 

לעסקים גדולים יש אפשרויות נוספות כמו 10TB תמורת 100 דולר, 20TB תמורת 20 דולר ו-30TB תמורת 30 דולר. בנוסף לנפח האחסון, תספק גוגל תמיכה אונליין 24/7 וזה כולל תמיכה לתוכנת המייל, לוח השנה וגם לאפליקציית המסמכים - Google Docs. שירות התמיכה יהיה זמין בארה"ב בלבד בשלב הראשון.

 

חידוש נוסף לגבי חשבון Google One מאפשר לשתף את האחסון של במשתמש עם חברים או בני משפחה, דבר שיכול לחסוך בעלויות ומאפשר למשפחה שלמה להשתמש בשטח האחסון ולראות תמונות משותפות או לצפות בסרטים משותפים.

 

השירות החל להתגלגל אל המשתמשים והוא יופיע בהדרגה כעדכון במהלך הימים הקרובים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים