שתף קטע נבחר

מצילים את החיים של רוני

חודש לפני נישואיה המתוכננים בחודש הבא, התבשרה רוני ערמון כי היא חולה בלוקמיה וזקוקה בדחיפות להשתלת מח עצם. אם אתם מתאימים, תוכלו להציל חיים

לאורך השנים קראתם כאן אצלנו על סיפורים מרגשים וחשובים של ישראלים שזקוקים לעזרה, לתמיכה, ואנחנו גאים בכל פעם מחדש לגלות כיצד הקוראים של 'ידיעות אמריקה' ממהרים לקרוא ולסייע.

הסיפור הבא ריגש אותנו מאוד ואנחנו מקווים שגם הפעם, נוכל כולנו להירתם לעזרה. "רוני כהן היא אשתי לעתיד", כתב לנו בר ערמון. "לפני חודש התהפכו לנו החיים. היא לא הרגישה טוב, בבוקר הגענו למיון, בצהריים הודיעו לנו שיש לה לוקמיה (סרטן הדם) ובערב היא כבר מצאה את עצמה מחוברת לכימותרפיה”.

ערמון מתאר את תכניות החתונה של השניים, שאמורים להינשא בחודש הבא. "בספטמבר היא אמורה להיות אשתי. היא תהיה אשתי, אבל רק אם אצליח להציל אותה", אמר בכאב.

 

אחרי חיפושים קדחתניים של מח עצם בישראל דרך המאגר הארצי, התבשרו כי לא נמצא תורם. "הדרך היחידה להציל אותה היא על ידי מציאת תורם מתאים עבורה להשתלת מח עצם”.

 

- ()
רוני ערמון.

 

כרגע פונים בני הזוג גם לישראלים בתפוצות ומבקשים את עזרתם. "אנחנו מחפשים מישהו כמו רוני, שילוב של מוצא תימני ומרוקאי או רק תימני, בני 18-50, שיעזרו לנו”.

כל מה שנדרש עבור הבדיקה זו רק דגימת רוק פשוטה. ביום ראשון הקרוב יערך מבצע ארצי בישראל וגם אצלנו ניתן יהיה לספק דגימות רוק לבדיקה.

"התבשרנו כי במידה ולא ימצא תורם בחודש הקרוב", מוסיף בר, "סיפורה של אהבת חיי יגמר בגיל 27. וכמו שאתם מבינים אין לי שום כוונה שזה יקרה”.

 

לפרטים נוספים פנו ל'עזר מציון':

ערכת בדיקה תשלח אליכם עד הבית 

 

CMiller@ezermizionusa.org

718-853-8400 


פורסם לראשונה 17/08/2018 03:29

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים