שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  קשת השעתה לשבוע את אופירה וברקוביץ' בגלל ההתבטאות נגד הח"כים הערבים

  בעקבות דבריו של אייל ברקוביץ' נגד חברי הכנסת הערבים, התוכנית שלו ושל אופירה אסייג לא תשודר השבוע. קשת: "הדברים שנאמרו בתוכנית חרגו מהקו של חופש הביטוי בו דוגלת החברה"

  קשת משעה את התוכנית של אופירה וברקוביץ' לשבוע בעקבות דבריו של אייל ברקוביץ על חברי הכנסת הערבים: "הדברים שנאמרו בתוכנית חרגו מהקו של חופש הביטוי בו דוגלת החברה", נמסר מקשת. "בשל חומרת הדברים, הוחלט להקדיש את הימים הקרובים לבחינת הנהלים והכללים. אי לכך לא תשודר התוכנית ביום שישי הקרוב".

   

  אייל ברקוביץ' נגד חברי הכנסת הערבים

  אייל ברקוביץ' נגד חברי הכנסת הערבים

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  הסערה החלה סביב סירובם של חברי הכנסת הערבים להגיע לתוכניתם של אופירה וברקוביץ'. אסייג ביקשה לשמוע את דעתו של כדורגלן העבר, שהשיב במילים חריפות: "סוסים טרויאנים" וביקש מהם לא להגיע לתוכנית. "לא רוצה אתכם פה באולפן, אם הם באים אני קם. אין סיכוי שאראיין אותם. זה לא בקטע של גזענות, הם פשוט שונאי ישראל, הם פשוט מחבלים שיושבים לנו בכנסת".

   

  התוכנית הושעתה לשבוע. אופירה וברקוביץ' ()
  התוכנית הושעתה לשבוע. אופירה וברקוביץ'

  לאחר הדברים אמר ברקוביץ': "לא התכוונתי לפגוע - לא בציבור הערבי וגם לא בכל חברי הכנסת הערבים. אומנם יש לי מחלוקות עמוקות עם חלקם אבל לא הייתה לי כוונה לפגוע ולהכתים את כולם. חלק מהביטויים בהם השתמשתי היו לא ראויים ועל כך אני מתנצל".

   

  מקשת נמסר בתגובה: "דבריו של אייל ברקוביץ' לא היו צריכים להיות מובאים לשידור, ואנו מתנצלים בפני מי שנפגע. כמו בהרבה תכניות בעבר, גם לתוכנית הקרובה יוזמנו ח"כים מכל קצוות הקשת הפוליטית".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים