שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  בג'קוזי ובמלון באילת: מפיק המסיבות הואשם בעבירות מין בנערים
  הפרקליטות טוענת שעידן חוגי (25) מר"ג פגע ב-6 קטינים בני 17-13 שהעסיק כיחצ"נים. הוא מואשם גם בפגיעה בפרטיות ובשיבוש הליכים. בחקירתו טען שמדובר בתלונות שווא שמקורן באויבים העסקיים הרבים שלו

   

   

  עידן חוגי, מפיק מסיבות ומארגן נופשים בחו"ל בן 25 מרמת גן, מואשם בביצוע עבירות מין בשישה נערים בני 17-13 שהעסיק. בכתב האישום שהוגש הבוקר (יום ב') לבית המשפט המחוזי בתל אביב מיוחסות לו עבירות של ביצוע מעשים מגונים, הטרדה מינית, פגיעה בפרטיות, חדירה למחשב ושיבוש מהלכי משפט. חוגי השוהה במעצר לא הגיע לדיון הבוקר מסיבה רפואית, ובית המשפט קיבל את בקשת הפרקליטות להאריך את מעצרו עד להחלטה אחרת.

   

  עידן חוגי (צילום: עמית שעל)
  עידן חוגי (צילום: עמית שעל)

  עידן חוגי (צילום: עמית שעל)
  (צילום: עמית שעל)

  על פי האישום, חוגי העסיק קטינים רבים כיחצנ"ים ומפיקים לצורך קידום עסקיו. לקראת מפגשים עמם הוא בירר פרטים רבים על אודותיהם ועל אודות בני משפחותיהם, במטרה להאדיר את שמו בעיניהם ולהצטייר כ"יודע כל". הוא הציג בפניהם תג שוטר מזויף וטען בכזב שהוא בעל הכשרה של פרמדיק ויכול לטפל בבעיות שרירים. נטען כי הוא פעל לרכוש אמונם של הקטינים ולקרב אותם אליו כדי לבצע את העבירות המיוחסות לו.

   

  כתב האישום הוצג על ידי עו"ד רותם נוימן-וסרמן ובו נטען שחוגי הזמין את הקטינים לארוחות בבתי קפה ובמסעדות על חשבונו ולבילויים בג'קוזי בבניין מגוריו או בבניין משרדים.

   

  על פי האישום, באחד המקרים ב-2017 התלווה אליו קטין כבן 16 לחדרו במלון באילת. הם שוחחו על הספה ואז החל חוגי לגעת בו במקומות שונים בגופו. נטען שהוא הסביר לו שיש לו יכולת להבחין בין שקר לאמת באמצעות לחיצות על גופו ונגע בו באופן מיני במקום מוצנע. כשהקטין התנגד הציע לו חוגי לעבוד כיחצן וביקש ממנו שלא יספר לאיש מה שאירע בחדרו.

  עורך דין גיורא זילברשטיין (צילום: באדיבות גיורא זילברשטיין )
  עו"ד גיורא זילברשטיין(צילום: באדיבות גיורא זילברשטיין )

  לפי אישום נוסף, באותה שנה הוא העסיק קטין אחר כיחצ"ן, ולאחר כמה שיחות ביניהם הפציר בו להיפגש עמו ביחידות. בפגישה שוחח עמו חוגי על גיל ההתגברות וביקש מהקטין לחשוף בפניו חלק מגופו. בהמשך, נטען, הוא ביצע בו מעשים מגונים.

   

  בחקירה אישר חוגי את היכרותו עם הקטינים המתלוננים אך הכחיש בתוקף את המעשים המיניים המיוחסים לו. הוא אישר ששוחח עמם על חייהם האישיים, הזמין אותם לבילויים על חשבונו ואירח אותם בג'קוזי. לגבי אחד הקטינים הוא אישר שכמה פעמים "הלכו מכות בצחוק".

   

  ביחס לחלק מהקטינים הוא לא הצביע על מניע אפשרי שלהם להעליל עליו את שייחסו לו. לגבי האחרים טען שהמניע העומד מאחורי התלונות הוא סכסוך כספי בגין סכומי כסף זניחים בשל הפקת מסיבות שלא צלחו. לדבריו הוא מסוכסך עם אנשים רבים שרוצים לפגוע בו על רקע עיסוקיו.

   

  את חוגי מייצגים עורכי הדין גיורא זילברשטיין ושירי מרקוביץ', שמסרו בתגובה: "הנאשם מכחיש מכול וכול את המיוחס לו. כתב האישום שהוגש הוא תולדה של תחרות בין יח"צנים ומחלוקות שהיו למרשנו עם הנערים שעבד איתם. הנאשם היה בחו"ל ואף שידע שמתנהלת חקירה נגדו, חזר לארץ ושיתף פעולה באופן מלא עם חוקריו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים