שתף קטע נבחר

חוזרים לבית הספר? הנה הציוד השימושי ביותר שתצטרכו

לא מעט מהמשימות שהילדים מקבלים בבתי הספר דורשות הדפסות, ותסכימו שאין דבר מיותר יותר מלרוץ לחנויות דפוס פעמיים בשבוע או להתקשר לחברים לשאול למי יש מדפסת תקינה בבית. מה כדאי לבדוק לפני שקונים מדפסת ביתית ואילו מבצעים מציעים המותגים המובילים לקראת החזרה ללימודים?

לא להאמין שאוגוסט נמצא כבר בעיצומו, הא? זה אולי לא מרגיש ככה כי כרגע אתם טובעים בשלל ילדים חסרי קייטנות ומלאים באנרגיות בלתי נדלות שלא ברור מאיפה הן מגיעות, אבל אוטוטו הקטנים חוזרים למסגרות ולבתי הספר ובקרוב מאוד תצטרכו להתחיל לארגן את כל הציוד הנדרש לשנת תשע''ט. מלבד ספרי לימוד, מחברות, קלמרים ועטים הנה עוד מצרך חשוב מאוד שיקל עליכם מאוד בשנת הלימודים הקרובה, מדפסת. במקרים כאלה הרצון להיות פרקטיים מנצח ואין ספק שהחשיבות של מדפסת ביתית תקינה ואיכותית רבה בדיוק מהסיבה הזאת.

 

כיום לא מעט משימות אותן מקבלים הילדים בבתי הספר דורשות הקלדות במחשב והדפסות ותסכימו שאין דבר מיותר יותר מלרוץ לחנויות דפוס פעמיים בשבוע או להתקשר לחברים לשאול למי יש מדפסת תקינה בבית. אז הנה שני המותגים המובילים והאיכותיים ביותר בשוק והיתרונות של המדפסות שלהם לשימוש ביתי להנאתכם, וגם כמובן, מחירים מיוחדים לכבוד החזרה ללימודים.

 

מדפסת לייזר ביתית

בעבר מדפסות הלייזר כוונו בעיקר לעסקים והציגו טכנולוגיות מתקדמות, מה שהשפיע על המחיר ולכן הוא לא התאים לכל כיס. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה והנגשתה לכלל הציבור, המחירים ירדו ומדפסות הלייזר החלו למצוא את דרכן ליותר ויותר בתים לטובת שימוש פרטי המתאים לכל מטרה, לרבות לימודים.

 

מאפשרת פונקציות רבות. WorkCentre 3025 של זירוקס (צילום: זירוקס)
מאפשרת פונקציות רבות. WorkCentre 3025 של זירוקס(צילום: זירוקס)
 

למה לייזר?

ראשית, עלויות. מחסניות הטונר במדפסות הלייזר גדולות יחסית ומספקות מס' רב של דפים ללא הצורך בהחלפות תכופות. לאורך זמן מדובר על חיסכון כספי לא מבוטל המעניק גם שקט נפשי. בתמחור לשקלים הדפסת דף תעלה בממוצע אגורות בודדות. ולכן בכדי לשמור על הכיס ועל הסביבה, מומלץ לשקול מעבר ללייזר.

 

שנית, שימושיות, מדפסות הלייזר מאפשרות הדפסה מהירה, שקטה ועקבית ביחס לשאר סוגי המדפסות. בהדפסת לייזר אין כל הבדל בין הדף הראשון, הדף העשירי וגם הדף העשרים, כולם יצאו באותה האיכות.

 

שלישית, אמינות, לרוב מחזור החיים של מדפסות הלייזר ארוך יותר ממדפסות אחרות. בחישוב הכלכלי נתון זה מעניק יתרון משמעותי בקניית מדפסת לייזר. יש לשים לב בעת הרכישה כי בחרתם מותג מוכר ואמין ובכך להבטיח כי המדפסת תפעל לאורך שנים. מדפסת ה- של חברת זירוקס מאפשרת למשפחה להשתמש בפונקציות רבות כגון הדפסה, צילום וסריקה. מהירות ההדפסה עומדת על 20 עמודים לדקה ומותאמת לנפח עבודה של עד 15,000 דפים לחודש. המדפסת מאפשרת שימוש בסמארטפון לטובת הדפסה, סריקה וצילום.

 

משולבת WorkCentre 3025 נכללת במבצע קיץ לקראת פתיחת שנת הלימודים ותעלה 519 ש"ח בלבד.

 

לטובת ההיסטוריונים וחובבי המדע:

השם זירוקס הוא למעשה פועל יוצא למילה זירוגרפיקה המוגדרת כטכנולוגיה המאפשרת העתקה של תוכן מסמכים ותמונות (או בעברית מדוברת מכונת צילום). למעשה מכונת הצילום הראשונה הומצאה על ידי צ'סטר קרלסון (עורך דין במקצועו) בארה"ב לפני כ-80 שנה.

 

מדפסות הזרקת הדיו - EcoTank– של EPSON (אפסון)  

30 מיליון מדפסות הזרקת דיו המצוידות במכלי דיו מכרה אפסון, הענקית היפנית, מאז השיקה את הטכנולוגיה שהביאה למהפכה צרכנית וכבשה את ליבם של קונים ב-150 מדינות. אפסון הכניסה לזירה את מדפסות ה-EcoTank – מדפסות המצוידות במכלי דיו גדולים והוזילה משמעותית את מחירי הדיו. התוצאה: קו מדפסות שמדפיס, ומדפיס, ומדפיס – ובמחירים נמוכים משמעותית.

 

שימוש פרטי שמתאים לכל מטרה. מדפסת אינקג'ט (צילום: אפסון)
שימוש פרטי שמתאים לכל מטרה. מדפסת אינקג'ט(צילום: אפסון)

ערכת מכלי הדיו שמקבלים עם כל רכישת מדפסת EcoTank תספיק להדפסת כ-13,000 דפים בצבע שחור, ול5,200-6,500 דפים המודפסים בצבע מלא. בחישוב קליל: כשלוש שנות הדפסה. אחרי אלפי הדפסות, ניתן לקנות בקבוקון מילוי, ברשתות המשווקות את המותג שיכול להספיק לכ-4,000 דפים (בעלות של כחמישים שקלים בלבד).

 

מילה על איכות:
מדפסות ה-EcoTank של אפסון מגיעות מצוידות במילה האחרונה ובטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום מדפסות הזרקת הדיו - ה- PrecisionCore – שחוסכת דרמטית בצריכת האנרגיה של המדפסת ומדפיסה במהירות, באיכות, באמינות וביעילות אפקטיביות ביותר. התוצאה: חסכון משמעותי בדיו בכל הדפסה והדפסה ואיכות הדפסה מעוררת התפעלות.

 

מדפסות אפסון מאופיינות, בחלק מהמוצרים, בחיבור WIFI לרשת אלחוטית וגם בחיבור WIFI DIRECT, נתון שמאפשר יעילות רבה בהדפסת מסמך הישר מהטלפון הנייד של כל אחד מבני הבית, בצורה מהירה ופרקטית.

 

האמון של החברה בטכנולוגיה שלה גדול, והיא נותנת 3 שנות אחריות למדפסות שלה - שנת אחריות בסיסית אחת ועוד שנתיים נוספות המותנות ברישום באתר בזמן מוגדר.

 

מבצע מיוחד לחזרה ללימודים (חפשו ברשתות המובחרות מבצע עם שוברי קניה):
לכבוד שנת הלימודים החדשה, הנה כמה מחירים שיוכלו לאפשר לכם ליהנות ממדפסות אפסון לאורך שנים:

מדפסת אפסון מדגם L310 ב-599 שקלים בלבד

מדפסת משולבת L382 ב-765 שקלים בלבד

ומדפסת משולבת אלחוטית L3060 ב-999 שקלים בלבד

מדפסת משולבת אלחוטית L4150 ב-1049 שקלים בלבד

 

לפרטים על מבצע חזרה לבית הספר של זירוקס ואפסון - היכנסו >>

 

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אפסון
מדפסת לייזר ביתית של אפסון
צילום: אפסון
מומלצים