שתף קטע נבחר

הודו: ניסיון לפרוץ לחדרן של תרמילאיות מישראל

ארבע תרמילאיות ישראליות עברו לילה ארוך ומפחיד בגסטהאוס נידח בהודו, לאחר ששישה שיכורים מקומיים ניסו לפרוץ לחדרן והציעו להן הצעות מיניות בפתקים מתחת לדלת. "זה היה גיהנום, סרט אימה"

שישה שיכורים הודים ניסו ביום שישי האחרון לפרוץ לתוך חדרן של ארבע תרמילאיות ישראליות שהשתכנו בגסט האוס נטוש בצפון הודו והציעו להם הצעות מיניות. הבנות המבוהלות יצרו קשר עם המוקד המבצעי של "מגנוס איתור וחילוץ" אשר הזעיק את המשטרה המקומית ותדרך את הבנות מה לעשות במקרה שהשיכורים יצליחו לפרוץ לתוך החדר.  

החדר בגסטהאוס ()
החדר בגסטהאוס שבו שהו

הווילונות ()

הפתקים שהשיכורים הכניסו מתחת לכרית בחדר של הבנות ()
קיבלו פתקים עם הצעות מיניות
 

התקרית החלה בשישי בסביבות השעה 2:00 לפנות בוקר בכפר קאסר דיווי, כפר קטן ומבודד יחסית שנמצא במדינת אוטראקהאנד. אביה של אחת הצעירות הישראליות התקשר לאור לב במוקד המבצעי של "מגנוס איתור וחילוץ" ודיווח על המקרה. "הן סיפרו שיש מישהו שמנסה להיכנס לחדר שלהם. שולח מכתבים בוטים עם הצעות מיניות מתחת לדלת ומציץ עם פנס מחוץ לחלון שלהם", סיפר לב, שהתקש לבנות המבוהלות. "אחרי רבע שעה הם עזבו את המקום אבל הבנות נשארו בהיסטריה. מבחינתן הן עדיין היו בסכנה ולא ידעו אם השיכורים יחזרו. בשלב מסוים חששנו מאוד שהשיכורים יפרצו לחדר וביקשנו מהבנות שישלחו לנו תמונה. ראינו שיש בחדר ווילונות. ביקשתי מהבנות שיוציאו את המקל של הווילונות למקרה שאם השיכורים יפרצו פנימה הבנות ישתמשו במקל".  

 

רק כעבור שעתיים של חרדה הגיעו השוטרים למקום וליווה את הבנות לבית חב"ד שם עשו את השבת. ק' (22), אחת הישראליות שהיתה מעורבת בתקרית, סיפרה: "הגענו לגסט האוס מאוחר מאוד ורצינו ללכת לישון, אבל היה שם בחור שהתחיל להטריד אותנו. בהתחלה הציע מים, אחר כך הכניס מכתב מתחת לדלת שהזמין אותנו לבילוי לילי אצלו במיטה. היינו בהלם. לא הבנו מה קורה ואמרנו לו שיסתלק מכאן, אבל הוא המשיך ופתאום ראינו שהוא מציץ עם פנס מחוץ לחלון. התקשרתי בהיסטריה לאבא שלי בארץ והוא התקשר למוקד שלקחו פיקוד. בינתיים הבחור לא וויתר וניסה לפרוץ את הדלת וצעק: גברת תני לי נשיקה". א', צעירה ישראלית נוספת שנכחה בגסטהאוס, תיארה כי "זה היה גיהנום. אין דרך אחרת לתאר את זה, סרט אימה".

  

חיליק מגנוס, המנהל של מגנוס איתור וחילוץ אומר שזה המקרה השלישי בחודשים האחרונים שבו שיכורים הודים מנסים לפרוץ לחדרים של ישראליות בגסטהאוסים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים