שתף קטע נבחר

קצין משטרה נתפס על חם עם שוטרת - וירה בנשקו האישי

פרסום ראשון: קצין משטרה ניהל רומן עם שוטרת בתחנה במרכז הארץ. כשאשתו תפסה אותם על חם בדירה אחרת, התפתח ויכוח שבמהלכו ירה הקצין באוויר באמצעות אקדחו האישי. מח"ש חוקרת

אילוסטרציה בגידה אשתו של קצין משטרה בוגדת מאהב (הדמיה: shutterstock)
אילוסטרציה. הקצין נתפס על חם וירה באוויר(הדמיה: shutterstock)

פרסום ראשון: קצין משטרה מהמרכז נתפס על חם עם המאהבת שלו בידי אשתו - במהלך ויכוח בדירתם הוא לא היסס, שלף את האקדח האישי שלו וירה באוויר. החקירה הועברה למחלקה לחקירות שוטרים ונשקו של הקצין נלקח ממנו.

 

האירוע שעליו דווח שלשום בלילה (א') במוקד המשטרתי במרכז הארץ הקפיץ כוחות רבים. המידע הראשוני שהגיע למוקד היה על צעקות שבוקעות מדירה במרכז העיר. "תבואו מהר יש יריות", אמרו אזרחים שדיווחו בבהלה.

 

כוחות גדולים מכל מרחב השפלה הוקפצו לדירה. החשש הגדול היה שאותו אדם שירה בנשק חי בדירה, ואולי גם פצע אנשים, עלול לפגוע באחרים. לשוטרים ניתנה הנחיה להיזהר בעת שמתקרבים לבית מפני שמדובר בחשוד חמוש.

 

כשהגיעו השוטרים לזירה הם נדהמו לגלות שהחשוד הוא לא אחר מאחד מבעלי התפקיד הבכירים בתחנה, שאותה עזב רק לפני שלושה שבועות, וכי הוא השתמש בנשקו במהלך ויכוח רומנטי סוער. על פי העדויות, הקצין ניהל קשר עם אחת השוטרות בתחנה, בזמן שהיה נשוי. בשלב מסוים הוא עזב את הבית ועבר לדירה אחרת בעיר.

 

אשתו של הקצין נעזרה במכרים שעקבו אחריו ואחרי המאהבת וכך הגיעו לדירה שבה נמצאו השניים. כאשר המקורבים צילמו את רכבה של המאהבת, הקצין הבין שעוקבים אחריו והתפתח ויכוח קולני. בשלב מסוים הוויכוח עבר לתוך הדירה ומסיבה שאינה ברורה עד כה, שלף הקצין את נשקו האישי וירה באוויר, בעודו בדירה.

 

"זה אירוע הזוי", סיכם אחד הגורמים המעורבים בפרשה. "לא ככה אמור להתנהג קצין משטרה".

 

ממח"ש נמסר בתגובה: "התנהלות השוטר באירוע נמצאת בחקירה. נערכו פעולות חקירה ומעבר לכך לא נוכל להתייחס בשלב זה".

 

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מדובר בחיים הפרטיים של קצין המשטרה שחי בנפרד מאשתו. במהלך אירוע אישי שבו חדר מישהו לביתו הוא חש מאויים וביצע ירי באוויר ללא נפגעים. משטרת ישראל היא זו שדיווחה מיוזמתה על אירוע הירי למח"ש. האזרח החשוד בסיפור נחקר במשטרה. כמו בכל אירוע ירי באשר הוא מתקיימת בדיקה במח"ש לחקירת נסיבות האירוע. לאחר סיום חקירת מח"ש, ובהתאם לתוצאותיה, הנושא יובא לבחינת המשטרה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים