שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  הודעות טקסט ותמונה אינטימית מוכיחות: אסיה ארג'נטו שכבה עם קטין

  בהודעות טקסט פרטיות שנחשפו באתר TMZ, השחקנית אסיה ארג'נטו מודה כי קיימה יחסי מין עם השחקן ג'יימי בנט: "שכבתי איתו וזה היה מוזר, לא ידעתי שהוא קטין". בנוסף פורסמה תמונה אינטימית של השניים

  השחקנית אסיה ארג'נטו מכחישה בתוקף כי קיימה יחסי מין עם השחקן ג'יימי בנט בעודו קטין, אולם אתר TMZ חשף היום (ד') הודעות טקסט פרטיות ותמונה אינטימית שמוכיחות ההפך. בהודעות הטקסט ארג'נטו מודה כי קיימה עם בנט יחסי מין מבלי לדעת שהוא היה קטין. "הילד החרמן פשוט קפץ עליי", כתבה. כשנשאלה על ידי חברתה האם בעצם מדובר באונס או בתקיפה מינית מצד בנט, ארג'נטו הבהירה: "שכבתי איתו וזה היה מוזר, לא ידעתי שהוא היה קטין".

   

  אסיה ארג'נטו וג'ימי בנט (מציילומי הסרט The Heart Is Deceitful Above All Things)
  אסיה ארג'נטו וג'יימי בנט(מציילומי הסרט The Heart Is Deceitful Above All Things)

  לצד ההתכתבות פרסם האתר גם תמונה אינטימית שצולמה לכאורה לאחר שהשניים קיימו יחסי מין. כשחברתה דיברה איתה על פשר התמונה ארג'נטו הסבירה כי "רואים שם רק את החזה שלי, זה הכול. זה לא אומר כלום. הוא בכלל עומד".  

   

   

  מדובר בהסתעפות נוספת בפרשה במרכזה עומדת ממובילות תנועת ה-MeToo ואחת השחקניות הראשונות שהאשימו את המפיק הארווי ויינשטיין באונס. לפני יומיים חשף עיתון ה"ניו יורק טיימס" כי ארג'נטו שכבה עם בנט בשנת 2013 בעודו בן 17, קטין מבחינה חוקית במדינת קליפורניה. בנוסף שילמה לו דמי שתיקה בסך 380,000 דולר לאחר שאיים לחשוף את המקרה מוקדם יותר השנה. השניים שיחקו יחד אם ובן בסרט The Heart Is Deceitful Above All Things שביימה ארג'נטו בשנת 2004, ושמרו על קשר חם שנים אחרי הצילומים.

   

  "אני מתנגדת נחרצות לתוכן הכתבה של 'הניו-יורק טיימס' שהופצה בתקשורת בארה"ב ובעולם, ומכחישה את הדברים", אמרה אתמול בהצהרה שפורסמה באתרי החדשות בתגובה לפרסום. "הופתעתי ונפגעתי עמוקות לקרוא חדשות שהן שקר גמור. מעולם לא קיימתי יחסי מין עם בנט". לדבריה השניים היו מיודדים בלבד ובנט דרש ממנה סכום מופקע של כסף בגלל קשיים כלכליים בהם היה שרוי. כדי להימנע מפרסום רע, אנתוני בורדיין - שהיה בן זוגה והתאבד לפני כחודשיים במלון בצרפת - שילם לו את הכסף.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מציילומי הסרט The Heart Is Deceitful Above All Things
  אסיה ארג'נטו וג'יימי בנט
  מציילומי הסרט The Heart Is Deceitful Above All Things
  לאתר ההטבות
  מומלצים