שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  רועי על "האח הגדול": "התאהבתי במריה, לפעמים הלב שרף"
  רגע לפני הגמר רועי קורנבלום אמר שלום ויצא מבית "האח הגדול", והוא לא מצטער על שום דבר - לא על ההדחה שלו ולא על החברות עם מריה. "אני מכבד את בן הזוג שלה, אם הוא לא ירצה שנשמור על קשר, אבין זאת", הוא אומר בריאיון

  הוא היה אחד הדיירים השקטים, הנעימים ואולי גם הרגישים בבית "האח הגדול", אבל אתמול (שבת) רועי קורנבלום סיים את דרכו בתוכנית הריאליטי - רגע לפני הגמר שייערך בשבת הקרובה.

   

  "זה בכלל לא מאכזב", הוא אומר בריאיון ל-ynet, "על כל רגע שהייתי שם אני אומר תודה, אין טיפת אכזבה מבחינתי. הגעתי הרבה יותר רחוק ממה שדמיינתי. כשנכנסתי למקום הזה הציעו לי חוויה מטורפת והרפתקה, לא הכרתי את הפורמט יותר מדי, נכנסתי בלי ציפייה. בכל הדחה קולקטיבית הייתי בטוח שאני הולך הביתה, כך שבאמת בכל שלב שהתקדמתי הייתי מופתע. ובלי קשר אני סוג של אדם כזה עם הערכה עצמית נמוכה".

   

  למה?

  "אני חי עם הערכה עצמית נמוכה כל החיים שלי והמודעות לזה היא הפתרון, בתוך הבית התגברתי על זה באלף מובנים. כרגע אני מרגיש במקום אחר".

   

  רועי ביציאה מבית האח
   

  בתוך הבית הוא התחבר יותר מכולם עם מריה דומרק ונראה היה שהוא מעוניין בקשר רומנטי, אבל בין השניים לא התפתחה מערכת יחסים. "לא ניסיתי להשיג את מריה. זה לא היה הכיוון. היה בינינו חיבור מדהים והדדי, ועל החיבור הזה המשיך הקשר", הוא אומר.

   

  לא התאהבת בה?

  "התאהבתי בה, אבל לקחתי את זה למקום של אהבה עמוקה ולא רכושנית. כשהיא מחייכת - אני מחייך. לא ניסיתי להתחיל איתה בשום שלב. לא עשיתי מהלך מעולם. כיבדתי את בועז הבן זוג שלה, עודדתי אותה שהכול בסדר איתו. יש רגשות שאנחנו לא שולטים בהן, ובמעשים שלטתי במיליון אחוז".

   

  האח הגדול כניסת הדיירים (צילום: אמיר מאירי)
  "כשהיא מחייכת - אני מחייך". מריה דומרק(צילום: אמיר מאירי)
   

  אתה אומר את זה כאילו שזה פשוט.

  "מעבר לזה שהלב מוביל אותנו ברגשות, יש גם את הערכים - ובערכים שלי אין מצב שהייתי יכול לעשות כזה דבר. האופציה הייתה לחפש את הרגש העמוק יותר. לפעמים זה היה קשה מנשוא, זה כאב לי בחזה ברמה שאני לא יכול להסביר. לפעמים בכיתי בשירותים בלי סיבה, וזה שרף לי בלב פיצוצים. עם זאת היה רגע שזה שרט יותר מדי ועשיתי שיחה שנתרחק, ואז מצאנו את הצבע הנכון לקשר שלנו ומצאנו את הדרך הנכונה לנהל אותו באופן טבעי וחברי, והיה יותר קל. הייתי גאה בעצמי שכמה שזה קשה - אני מקשיב לקול האמיתי".

   

  אז יכול להיות שאתה מבקר את ישראל, שניהל מערכת יחסים עם מגי בזמן שהיה לה בן זוג? 

   לא, גם הוא לא עשה שום מהלך. ראיתי את החיבור שלהם נוצר כחיבור טוב ואהבה נרקמת. אני לא יודע אם הוא עשה משהו, ממה שראיתי הוא לא עשה שום דבר עד שלא קיבל אור ירוק".

   

   

  היו הרבה מאוד מריבות בבית, ואתה בחור שקט. איך הצלחת להסתדר שם?

  "לרגעים זה היה מאוד קשה, אנשים היו רבים על חמוציות ושקדים, ומבחינתי אם הלכתי לישון שבע - לא משנה מה אכלתי בארוחת ערב. להיות בבית עם בריכה וג'קוזי זה מותרות בעיניי. היו הרבה דברים שלא חדרו אליי והיו רגעים שכן, אף פעם לא דיברתי כדי לדבר או צעקתי כדי לצעוק, הייתה תחושה שאנשים צועקים כדי לצעוק".

   

  אתה מתכוון לאלי?

  "כן, סוג של.  בהתחלה הסתדרתי איתו מצוין ואחרי זה הוא נורא התלהם ונגע בנקודות רגישות, הוא אמר לדניאל את מכוערת מבחוץ ומבפנים, אמרתי לו 'למה לדבר לבן אדם בצורה כזאת'. שיגיד מה שהוא רוצה, אבל זאת לא הדרך. יומיים אחרי זה עשינו סולחה, אני באמת חושב שהוא אחלה גבר".

   

  ההדחה האחרונה
   

  יצא לך לדבר עם בועז בן הזוג של מריה? אתם בכלל תשמרו על קשר?

  "לא יצא לי לדבר איתו, הוא אחלה גבר ויש לו חברה מדהימה. אני משער שנהיה בסוג של קשר, אני בטוח שזה לא יהיה קשר כזה קרוב כמו שהיה. אני באמת

  מכבד את מה שהבן זוג שלה יחליט, אם הוא ירצה שהיא לא תשמור על קשר, אז אני אבין את זה".

   

  מי לדעתך יזכה ב"אח הגדול"?

  "אליאב".

   

  ודי קל לנחש מי היית רוצה שתזכה.

  "מריה, כמובן".

   

  קורנבלום בן ה-23 הוא מוזיקאי, ומקווה למנף את החשיפה שקיבל ב"האח הגדול" בשביל להגדיל קצת את הקהל - אם כי מבחינתו כל במה וכל קהל ישמחו אותו. "לפני שנכנסתי לבית היו לי 276 עוקבים ועכשיו יש 36 אלף עוקבים. אם לפני חמישה חודשים הופעתי מול שישה אנשים בבר בתל אביב, אני בטוח שיגיעו לפחות עשרה אנשים מתוך 36 אלף וזה יהיה נחמד. אני רק רוצה להופיע בחוץ, אני מתרגש מכל בן אדם שמחייך ומגיע להופעה שלי".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים