שתף קטע נבחר

הבונוס לעובדי סודהסטרים: 18 אלף שקל לכל עובד

אחרי השמחה והמחמאות בעקבות רכישת סודהסטרים על ידי קבוצת פפסיקו העולמית, מגיע שלב המענק הכספי לעובדים. המענק שווה ערך ל-2.5 משכורות של עובד ייצור וצפוי להיות משולם עם סגירת העסקה בדצמבר. מדובר בבונוס בהיקף של עד 46.6 מיליון שקל לכלל העובדים

אחרי השמחה הגדולה והמחמאות בגין הרכישה של קבוצת פפסיקו העולמית (PepsiCo) את חברת המשקאות הביתיים הישראלית סודהסטרים תמורת 3.2 מיליארד דולר, מגיע שלב הענקת הבונוס לעובדי החברה.

 

מנכ"ל סודהסטרים, דניאל בירנבאום, כתב לעובדי החברה: "סטרימרים יקרים, איזה שבוע מיוחד ומרגש היה לנו! קיבלנו כל כך הרבה אהבה ופירגון מכל העולם, אבל במיוחד מרגש היה לחוות את גאוות האנשים שלנו כאן בסודה ואת הגאווה הלאומית בהצלחה ישראלית כחול לבן. אני תמיד אומר ש'הכל מתחיל ונגמר באנשים', וכאן בסודהסטרים הוכחנו שזה נכון! יש לנו את האנשים הכי טובים בעולם – משפחת סודהסטרים".

 

פפסיקו רוכשת את סודהסטרים ב-3.2 מיליארד דולר

עסקת סודהסטרים: התחייבות להשארת הפעילות בארץ ל-15 שנה


המנכ
המנכ"ל והנשיא החדש של פפסיקו, רמון לגוארטה, ומנכ"ל סודהסטרים, דניאל בירנבאום, במפעל ברהט. גם העובדים ירוויחו(צילום: אלירן אביטל)
 

כדי לחגוג את נקודת הציון הזו, וכהוקרה והערכה על תרומתם של עובדי החברה להצלחתה של סודהסטרים, נתגלה כי החברה סיכמה עם פפסיקו על מענק מיוחד של 18 אלף שקל לכל עובד עם שנת ותק אחת לפחות. כלומר כל עובד מעל שנה בסודה, ללא הבדל בכמות השנים. 

 

העובדים אשר עובדים פחות משנה בחברה יקבלו בונוס יחסי בהתאם לוותק שלהם. מענק זה שווה ערך ל-2.5 משכורות של עובד ייצור וצפוי להיות משולם עם סגירת העסקה בדצמבר.

 

  

על פי הנתונים מסוף 2017 מדובר על 2,592 עובדים סה"כ, מהם 1,875 בישראל. השאר ממוקמים בגרמניה (193), הולנד (202), ארה"ב (146) ומדינות נוספות (176). כלומר, היקף הבונוס לעובדים הוא עד 46.6 מיליון שקלים. 

 

"כולי תקוה שאתם מלאי גאווה כמוני להיות סטרימרים, במיוחד בימים אלו, והנכם ונרגשים לקראת העתיד המשותף שלנו עם פפסיקו", סיכם בירנבאום. "אנחנו ממשיכים בכל הכוח במסע שלנו להפוך את העולם למקום טוב יותר. יהיה כיף גדול. זוהי רק ההתחלה"!

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים