שתף קטע נבחר

שרועה על הרצפה, ליד טיפות דם: מאבטחים חשודים בתקיפת אישה בבי"ח

"אחד מהם פוצץ במכות, וחבריו הסתכלו": מאבטחים נחקרו בחשד לתקיפת אישה שהגיעה עם בן זוגה לבית החולים וולפסון. בית החולים: צוות חדר המיון הותקף על ידי בני הזוג, והם הפעילו כוח בלתי סביר נגד המאבטחים

 

 

שרועה על הקרקע, כשטיפות דם לצדה: בסרטון שצולם אמש בבית החולים וולפסון נראית אישה שרועה על רצפת בית החולים בחולון. לפי משפחתה, מאבטח חבט את ראשה בקיר והיכה אותה גם לאחר שנפלה. לאחר שהוגשה תלונה בנושא, נחקרו המאבטחים החשודים בתקיפה. בבית החולים אמרו כי בתחילת המקרה תקפו האישה ובן זוגה את צוות חדר המיון, והפעילו כוח בלתי סביר נגד המאבטחים. צפו בסרטון.

 

המקרה אירע ביום שישי האחרון בסביבות השעה 11 בלילה. לפי בני משפחתה של האישה, היא ובעלה חיכו לטיפול: "האישה, קצת בעצבים, שאלה את הצוות מתי מקבלים אותה לטיפול. באותו זמן הצוות היה כנראה בהחלפת משמרות והיה בלגן שלם. הם דיברו ביניהם וצחקקו. המאבטח ניגש לאותה אישה ואמר לה לזוז מהדלפק וכשהיא לא זזה הוא פשוט גרר אותה משם ובדרך חבט את ראשה בקיר. כשהיא נפלה הוא המשיך לתת לה מכות עם הרגליים".

מאבטח תקף אישה בבית החולים וולפסון ()
שרועה על רצפת בית החולים

מאבטח תקף אישה בבית החולים וולפסון ()

מאבטח תקף אישה בבית החולים וולפסון ()
המאבטחים נחקרו

לטענת בני המשפחה, "כל המאבטחים שהיו שם פשוט עמדו בצד ולא התערבו ונתנו לאותו מאבטח לפוצץ במכות את האישה". בעקבות זאת הגיש בעלה של האישה תלונה במשטרת מרחב איילון, והמאבטחים נחקרו הבוקר בחשד לתקיפה.

 

מבית החולים וולפסון נמסר בתגובה כי הסרטון אינו מתאר את האירוע כולו, ואמרו כי בני הזוג תקפו את המאבטחים לפני כן: "בליל שישי האחרון הותקף צוות חדר המיון במרכז הרפואי וולפסון על ידי בני זוג שתועדו בסרטון המופץ כעת ברשתות החברתיות. בני הזוג התבקשו להתפנות מחדר המיון מאחר והפעילו כוח בלתי סביר ומתמשך נגד מאבטחינו".

 

"לצערנו, המידע המופץ ברשתות החברתיות מתבסס על סרטונים שצולמו בידי אזרחים בסוף האירוע, והם אינם מתעדים את האירוע כולו", אמרו בבית החולים. "המרכז הרפואי וולפסון מגנה גילויי אלימות מכל סוג שהוא, ויפעל למיגורה בכל האמצעים העומדים לרשותו. אנו מנועים מלהוסיף, היות והנושא נמצא כעת בחקירה משטרתית".

עו
עו"ד בועז קניג

במשטרה חוקרים חשד לתקיפה הדדית. "ביום שישי האחרון סמוך לשעה 23:00 התקבל במוקד 100 דיווח על אודות אירוע תקיפה בבית החולים וולפסון. צוות השוטרים שהגיע למקום פגש במעורבים, בני זוג וצוות מאבטחים", נמסר מהמשטרה.

 

"בבירור שנעשה במקום עלה כי הצוות הרפואי במיון ביקש מהאישה לעזוב את הדלפק ומשזו סירבה הוזעקו מאבטחים למקום. מנגד, טענו בני הזוג כי המאבטחים תקפו אותם וגרמו להם לחבלות.  אתמול הוגשה תלונה במשטרה על ידי בני הזוג נגד המאבטחים והבוקר נחקרו המאבטחים באזהרה בגין חשד לשימוש בכוח שלא כדין".

 

עו"ד בועז קניג, שמייצג את בני הזוג, מסר: "קראתי את תגובת בית החולים והדברים אינם קשורים למציאות. בפועל מרשי ומרשתי הגיעו לבית החולים בשל כאבים בלבו של בעלה ושם נתנו להם פתק של רפואה דחופה. מדובר בבני זוג נורמטיבים ועדינים. אותו מאבטח הרים באויר את מרשתי המתלוננת, העביר אותה מרחק של 6 מטר באוויר והטיח אותה על הרצפה, ומרגע זה האירוע צולם. יש לנו עדים שמאשרים את גרסת מרשיי שהועברו לידי משטרת ישראל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים