שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  טוויטר רוצה להיות קצת יותר כמו פייסבוק
  החברה בוחנת שני פיצ'רים חדשים - תגובות משורשרות וסטטוס נוכחות - שמוכרים לכולנו מהרשת החברתית של צוקרברג. ומה עם הפיצ'ר שהמשתמשים מחכים לו כבר שנים?

  טוויטר בוחנת שני פיצ'רים חדשים שיהפכו אותה לדומה אפילו יותר לפייסבוק: תגובות משורשרות וסטטוס נוכחות. שרה היידר, הממונה על ניהול המוצר בטוויטר, וג'ק דורסי, מנכ"ל החברה, שיתפו צילומי מסך של הפיצ'רים החדשים ומסרו כי הם הופכים את תחושת השימוש בטוויטר ל"שיחתית" יותר. השניים גם ביקשו מהמשתמשים לחוות את דעתם.

   

  הפיצ'רים החדשים בטוויטר (צילום מסך)
  הפיצ'רים החדשים של טוויטר(צילום מסך)

   

  במסגרת פיצ'ר התגובות המשורשרות, תגובות לציוץ ותגובות לתגובות יופיעו כשרשור מתחת לאותו ציוץ, באופן דומה למערכת

  התגובות בפייסבוק. כיום, תגובות לציוץ מופיעות כציוצים נפרדים. ציוצי התגובה אמנם מקושרים לציוץ המקורי, אך עבור רבים השיטה הזו מאוד לא נוחה, לא ברורה ומקשה לעקוב בנוחות אחר דיונים ארוכים ומרובי משתתפים בין צייצנים. אף שגרעין המשתמשים הוותיק של טוויטר חובב את הייחוד הזה, סביר להניח שהפיצ'ר החדש יתקבל בברכה בקרב הקהל הרחב של הגולשים.

   

  הפיצ'ר השני, לעומת זאת, עשוי לעורר יותר מחלוקת בקרב משתמשי הרשת החברתית: חיווי סטטוס נוכחות. כמו בצ'אט של פייסבוק, ליד שמו של כל משתמש יופיע חיווי בצורת עיגול ירוק שיציין אם הוא מחובר כרגע לטוויטר. רבים עשויים לראות זאת כפגיעה בפרטיות שכן כל אחד יוכל לדעת בדיוק מתי אתם גולשים בטוויטר ומתי אתם זמינים.

   

  טוויטר בוחנת ובודקת כרגע את האפשרויות החדשות. אם לא יקרה משהו חריג, הן צפויות להיכנס לשימוש אצל כלל המשתמשים כבר בקרוב. עם זאת, ייתכן גם שיעברו שינויים או לא יושקו כלל.

   

  למרבה הצער, בטוויטר עדיין לא אומרים מילה לגבי אחד הפיצ'רים המבוקשים והמתבקשים ביותר: אפשרות לעריכת ציוצים. כיום, אם פרסמתם ציוץ עם טעות, תצטרכו למחוק אותו לחלוטין ולפרסם חדש במקומו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים