שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הורוסקופ שנתי: מתחילים את תשע"ט
  רגע לפני ששנה עברית חדשה מתחילה, יש לכם הזדמנות לבחון מה מספרים הכוכבים על המזל שלכם בסימן של התחלות חדשות, למה צריך לשים לב, ממה להיזהר ואצל מי יבקרו כוכבי השפע, האהבה והיצירה. הורוסקופ שנתי

  שנה עברית מסתיימת ושנה עברית חדשה מתחילה ואיתה גם הכוכבים מחייכים אליכם עם שיעורים לחיים שיכולים לקדם אתכם לחיים בהם אתם חושקים, גם אם בדרך יש מהמורות. ההורוסקופ השנתי לכל מזל לפניכם:


  הכוכבים מחכים לכם. הורוסקופ שנתי (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  הכוכבים מחכים לכם. הורוסקופ שנתי(צילום: shutterstock)
   

  מזל טלה

  עד לסוף השנה, יכולים להיווצר אצלכם מצבים שכבר מזמן ציפיתם להם כתוצאה מהעובדה שהכוכב יופיטר הידוע ככוכב המיטיב הגיע לבקר בבית הכספים שמתקבלים מאחרים, זכיות וכו'. לפנויים שביניכם עשויים להיות ימים טובים שבהם תוכלו להכיר את האנשים המתאימים שייכנסו לחייכם גם ברמה האישית. גם החושים המיסטיים שלכם יהיו טובים יותר ותהיה לכם הזדמנות לפתח תחום זה. החל מחודש דצמבר יעבור כוכב השפע למקום המקושר עם נסיעות לימודים וחו"ל ונראה שזה יהיה הזמן הנכון לפרסם את עצמכם. במידה וצפויים לכם נושאים משפטיים לטיפול, גם זה ייפתר השנה לזכותכם.

   

  מזל שור

  כוכב השפע מבקר אצלכם עד לסוף השנה במקום המקושר עם כל הקרובים אליכם ברמה האישית אינטימית וברמת השותפויות של חייכם גם אם הן

  על-רקע תעסוקתי. זה בדיוק הזמן לחדד עניינים ולבדוק מה אתם מצפים מהצד השני ומה אתם מוכנים לתת בתמורה. מתחילת שנת 2019 יעבור כוכב זה למקום המקושר עם כספים שמתקבלים מאחרים, זכיות וכו'. לפנויים שביניכם עשויים להיות ימים טובים שבהם תוכלו להכיר את האנשים המתאימים שייכנסו לחייכם גם ברמה האישית, שם תרגישו רצון למגע ויחסים הדוקים. גם החושים המיסטיים שלכם יהיו טובים יותר ותהיה לכם הזדמנות לפתח תחום זה.

   

  מזל תאומים

  הכוכב יופיטר נמצא עכשיו בבית העבודה שלכם ולכן נראה שעד לסוף השנה תעבירו את הזמן ביכולת שלכם לעבוד עבודה קשה, אך במקביל גם לזכות בהערכה על תפקודכם. נראה שאתם עושים את העבודה בצורה טובה ולכן אלה שמכירים ביכולותיכם מבקשים את קרבתכם. השתדלו להשאיר זמן גם לעצמכם בתוך כל העבודה, שאתם כמעט מכורים לה. החל מתחילת 2019 יעבור כוכב השפע לבית השותפויות שלכם וייתן לכם כשנה אפשרות לשפר את הזוגיות האישית שלכם, או לחלופין למגנט אליכם את האנשים הנכונים לזוגיות המבוקשת, כמו גם לחזק שותפויות חדשות או מתחדשות, על-רקע מקצועי.

   

  מזל סרטן

  עד לסוף השנה הנוכחית יהיה כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר בבית היצירה שלכם. עובדה זו אמורה לשמח אתכם כיוון שתוכלו להוציא ולבטא את היצירתיות שבכם, כפי שבאמת הייתם רוצים. גם יחסים עם אנשים קרובים לכם אך צעירים מכם, כמו הילדים שלכם יהפכו משמעותיים יותר ותוכלו לשפר את היחסים אתם . לקראת תחילת השנה הבאה יגיע כוכב השפע למזל קשת הוא בית העבודה שלכם ואז ייפתחו בפניכם אפשרויות חדשות להצלחה. אל תהססו לעבור ממקום עבודה אחד לשני. בהחלט גם ייתכן שתקבלו העלאה במקום הקיים ותרגישו כי ההערכה אליכם גוברת והולכת.

   

  מזל אריה

  עד לסוף השנה יבקר הכוכב יופיטר בבית המקושר עם המשפחה הגרעינית שלכם ואתם צפויים לבשורות טובות ומשמחות על-רקע זה. זה הזמן לסגור קצוות שעדיין נשארו פתוחים במעגל המשפחתי שלכם וגם לפתור בעיות רגשיות שהיו לכם על רגע המשפחה. הדברים ייפתחו וייפתרו. אל תחמיצו הזדמנויות שיגיעו מכיוון המשפחה. מתחילת 2019, יגיע כוכב השפע לבית היצירה והילדים שלכם ולכן תוכלו לבטא את עצמכם בדרך ייחודית ומקורית. עדיף להפגין את היצירתיות שלכם בדרך שתגרום לכם גאווה ולבנות יחסים אישיים טובים עם ילדים וצעירים מכם במשפחה.

   

  מזל בתולה

  הכוכב המוכר בשמו הידוע יופיטר וגם הכוכב המיטיב נמצא אצלכם בבית המקושר עם הסביבה הקרובה. משמעות עובדה זו היא כי אתם מוכנים להשקיע הרבה יותר זמן, מרץ ואנרגיה בשיפור תנאי וצורת החיים על-מנת לעשותם מושלמים וטובים יותר מבחינתכם. נראה שלקראת סוף 18, בעקבות ההתנהלות שלכם, תצליחו לשדרג את היחסים גם עם המעגל המשפחתי הראשון שלכם ולפתור בעיות ישנות שהציקו לכם. חשוב מאוד לא לפספס הזדמנות זו. מתחילת שנת 2019 יעבור הכוכב זה למקום המקושר עם התא המשפחתי ולכן יהיה זה הזמן הנכון לבנות את עצמכם מחדש בתוך המסגרת.

   

  מזל מאזניים

  עד לסוף שנת 2018 נראה שכוכב השפע המוכר בשמו יופיטר עדיין מחייך אליכם וגורם לכך שתצליחו ליהנות מהרחבת הכנסות ומשפע של אפשרויות חדשות שנפתחו עבורכם בתוך המאזן הכספי של הבית. זה הזמן לפתוח קופות חסכון שונות ולשדרג אותן בהתאם למציאות החדשה. ולאחר שביססתם את מעמדכם הכלכלי יגיע הזמן החל משנת 2019 למצוא לעצמכם את הפינה הפרטית האישית שלכם שאולי תרצו לקנות אותה או אף לשפץ את הקיים בהתאם למטרותיכם, בתוך המסגרת הביתית ובלבד שתיתן לכם תחושת התחדשות.

   

  מזל עקרב

  הכוכב יופיטר עדיין נמצא במזל שלכם ועל כן עד לסוף השנה, זוהי שנה ברוכה שבה יש לכם אפשרויות למצות את מקסימום ההנאות מנושאים ותחומים שבהם אין לכם כל רצון להפסיק ולהוכיח את עצמכם ויכולותיכם ובעיקר מבחינה אישית שם בהחלט הייתה לכם התחדשות. גם מבחינה כספית, תהייה זו שנה טובה יותר מהרגיל כיוון שיופיטר שמעניק גם שפע כלכלי, ייכנס בתחילת השנה הבאה למשך שנה לבית הכספים שלכם. נראה שאכן תמשיכו ליהנות מפריחה כלכלית, ובלבד שתשכילו למצות את הנתונים העומדים לזכותכם, רק כך תוכלו לממש את כל תוכניותיכם ולתכנן לעצמכם עתיד כספי טוב יותר.

   

  מזל קשת

  זוהי תקופה מאוד משמעותית עבורכם שיכולה להתארך מעבר למקובל כיוון שכוכב השפע הגיע לבקר בבית תת-המודע שלכם. למרות שייתכנו קשיים רגשיים הרי שזוהי תקופה מצוינת להתחבר אל האני הפנימי שלכם ולבדוק מהם הקשיים הרגשיים שהפריעו לכם עד היום להתפתח. יש לכם הזדמנות פז לסגור מעגלים עם הסביבה, בדרך שתקל עליכם להיפתח להתחלות חדשות. בתחילת שנת 2019 יגיע הכוכב למזל שלכם ואז תרגישו שיש לכם יכולת להתחלה חדשה שכנראה הגיעה גם בעטייה של העובדה שעשיתם עבודה משמעותית על תת-ההכרה שלכם והגעתם לתוצאות הנכונות לכם.

   

  מזל גדי

  הכוכב יופיטר נמצא כבר השנה בבית החברים והחברה שלכם כך שנראה שעדיין יש לכם הזדמנות נהדרת לשווק את עצמכם דרך העיסוקים שלכם ואף להעלות את מעמדכם החברתי דרך אנשים שיכולים לעזור לכם בכך. המעמד החברתי מאוד משמעותי עבורכם ואתם בדרך הנכונה להיות בחברת אנשים שתמיד חפצתם להיות בקרבתם, אך עד עתה הדבר נמנע מכם. בשנה האזרחית הקרובה ייכנס כוכב השפע לבית תת-המודע שלכם ואז תוכלו לקבל הארה לגבי דרך התנהלותכם וגם אם יהיו קשיים כתוצאה מפחדים שיתעוררו תוכלו להתפתח דרכם ולשדרג את עצמכם.

   

  מזל דלי

  בשנה האחרונה כבר מבקר אצלכם הכוכב יופיטר בבית המקושר עם קריירה ולכן עדיין זה הזמן הנכון לעזור לעצמכם בכל הקשור לתחום זה. זה הזמן לשנות ולמצות את האפשרויות להתחלות חדשות ולא לאפשר לבעיות נושנות להפריע לכם להתפתח, בגלל העובדה שאתם אנשים שמעדיפים להרגיש קביעות במקום העבודה. אל תהססו להתעמת עם הממונים עליכם. החל מתחילת שנת 2019, יעבור כוכב השפע למקום המחבר אתכם מבחינה חברתית אל האנשים המתאימים והנכונים לכם להמשך תכניותיכם להתפתח בחיים ולכן כדאי לכם להיות זהירים בהתנהלותכם.

   

  מזל דגים

  הכוכב יופיטר יימצא השנה עד לסופה במקום המקושר עם כל התחומים של נסיעות למקומות רחוקים וקרובים על-מנת ליהנות מהאפשרויות החדשות שיכולות להיווצר אצלכם. מבחינה משפטית, זהו זמן שבו עדיין כדאי לכם לפתור את כל הבעיות הביורוקרטיות שנוצרו אצלכם, כיוון שנראה שהכוכבים בשלב זה לטובתכם והניצחון מובטח לכם. רק לקראת תחילת שנת 2019 יעבור הכוכב לבית הקריירה שלכם ועידן חדש של התקדמות עשוי להתפתח אצלכם. זה בדיוק הזמן לחשוב על אפשרויות קידום ופיתוח בעבודה. אל תהססו לפנות למקומות חדשים ולעזוב את הקיים במידת הצורך.

   

  שתהיה לכם שנה מעניינת ומתוקה כדבש

   

  צילה שיר-אל - מנחת קבוצות - יועצת אישית וזוגית - אסטרולוגיה, נומרולוגיה וטארוט

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים