שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אב-טיפוס של סמארטפון סודי נשכח במונית
  מכשיר גוגל פיקסל XL 3 נשכח במושב האחורי של מונית בארה"ב - יותר מחודש לפני ההכרזה הרשמית. הנהג מיהר לצלם את המכשיר ושלח לבלוג טכנולוגיה שעט על המציאה

  קרה לכם ששכחתם משהו חשוב במושב האחורי של מונית? זה בדיוק מה שקרה בסוף השבוע לאלמוני שנסע ברכב של שירות ההסעות Lyft בארה"ב, שהשאיר מאחוריו פריט יקר ערך במיוחד - דגם מוקדם וסודי של הסמארטפון העתידי של גוגל, הפיקסל XL 3.

   

  מדובר במכשיר החשוב הבא של החברה שההכרזה עליו צפויה בחודשים הקרובים וטרם פורסמו עליו פרטים רשמיים (אם כי הודלפו לא מעט כאלה).

   


  המכשיר שנמצא במונית הוא דגם סופי, אך אינו מיועד למכירה. נהג Lyft מצא אותו במושב האחורי לאחר שהסיע אדם שזהותו

  אינה ידועה. ככל הנראה מדובר בנהג חובב טכנולוגיה, שכן הוא הבין מה יש לו ביד, צילם את המכשיר מכל הזוויות ושלח מיד לבלוג הטכנולוגיה Android Police שפרסם את התמונות בזריזות.

   

  הנהג האלמוני סיפר שחשב בהתחלה כי מדובר בפיקסל 2 XL מהשנה שעברה, אבל לאחר שהבחין במגרעת בחלקו העליון של המסך ובלוגו של גוגל בחלק האחורי הבין שמדובר למעשה בדגם הבא שטרם הוכרז. לאחר שצילם אותו הוא החזיר את המכשיר לבעליו החוקיים.

  לא מדובר בפעם הראשונה שבה סמארטפון שטרם הוכרז נשכח בטעות ופרטיו מגיעים לתקשורת. בשנת 2010 שכח עובד אפל אב-טיפוס של האייפון 4 בבר. בריאן הוגן מצא אותו והעביר לבלוג גיזמודו שפרסם את הפרטים על המכשיר.


   

  כמובן שהפיקסל 3 XL מעניין הרבה פחות מהאייפון ובלאו הכי רוב הפרטים, כולל תמונות מפורטות, כבר דלפו. ההכרזה הרשמית על המכשיר, למי שמתעניין, צפויה ב-9 באוקטובר.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים