שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  האונס במסיבת הטבע: "הכל היה כל כך אגרסיבי"
  הצעירה שהתלוננה כי נאנסה על ידי עודד וויס במסיבת טבע סיפרה לחוקרים: "לא יכולתי לקום, בכיתי כל הזמן הזה". בעימות שנערך ביניהם אתמול טען וויס שכלל אינו מכיר את המתלוננת. מעצרו הוארך בשלושה ימים שלאחריהם ישוחרר למעצר בית. סניגורו של החשוד: "אני חושב שהיה פה ספין תקשורתי"

  "הוא היה מעליי, הכל היה כל כך אגרסיבי": כך העידה במשטרה אחת המתלוננת נגד עודד וויס מכפר טרומן, שנעצר בחשד לאונס ועבירות מין. בית המשפט השלום בפתח תקווה האריך היום (ב') בשלושה ימים נוספים את מעצרו של וויס, שלאחריהם הוא ישוחרר למעצר בית.

  עודד וויס בן 30 מכפר טרומן, חשוד בעבירות מין (באדיבות משטרת ישראל)
  וויס. "הכל היה כל כך אגרסיבי. הראש שלו היה על הצוואר שלי הרבה מאוד זמן"(באדיבות משטרת ישראל)

  המתלוננת, שטוענת כי נאנסה על ידי וויס בעת שהייתה בת 15, סיפרה לחוקרים: "הוא היה מעליי, הכל היה כל כך אגרסיבי. הוא פתח את המכנסיים במשיכות. לא יכולתי לקום, בכיתי כל הזמן הזה. הראש שלו היה על הצוואר שלי הרבה מאוד זמן".

   

  המידע הראשוני על האונס הגיע לידי המשטרה צמוד למקרה באמצעות חברה של המתלוננת, אך זו סירבה לשתף פעולה והתיק נסגר. כעת היא הגישה תלונה במשטרה, לאחר ששמו ותמונתו של וויס פורסמו בתקשורת בחשד שביצע עבירות מין בנשים ובצעירות. אתמול נערך בין השניים עימות שבמהלכו הטיחה הצעירה את המעשים הקשים שביצע בה. מנגד, וויס הכחיש את טענותיה ואמר כי כלל אינו מכיר אותה.

   

  מלבד האונס האכזרי והאגרסיבי של המתלוננת ב-2009, הוא חשוד בביצוע עבירות מין בעוד ארבע צעירות ונערות. שתיים מהמתלוננות הנוספות נאנסו על ידי וויס ובשתיים האחרות בוצעו מעשים מגונים. את כל המעשים הללו הוא ביצע בזמן שבילה בפסטיבל אשראם במדבר לפני כשנתיים ובמסיבות טבע אחרות.

   

   

  בשבוע שעבר פרסמה המשטרה כי וויס נעצר לאחרונה בחשד שאנס מבלות בפסטיבל "אשראם במדבר" לפני כשנתיים. המשטרה קראה לנשים נוספות שנפגעו להתלונן.  מלבד חמש הנשים, התקבלו דיווחים של נשים ונערות נוספות שטענו כי הוא ביצע בהן עבירות מין, אך הן לא הגיעו להגיש תלונה.

   

  המשטרה ביקשה בדיון בבית המשפט להאריך את מעצרו בחמישה ימים, אך במהלך הדיון קיבל נציג המשטרה, יניב הינדי, טלפון מהיחידה החוקרת שלאחריו הוא ועו"ד עידן פסח, שמייצג את החשוד, הגיעו להסכמה שמעצרו של וויס יוארך בשלושה ימים שלאחריהם הוא ישוחרר למעצר בית.

   

  עו"ד עידן פסח, שמייצג את וויס, אמר לאחר הדיון: "הוא מכחיש באופן גורף ביצוע עבירות כלשהן. אני חושב שהיה פה ספין תקשורתי ואני שמח שברגע האחרון הפרלקיטות הבינה שאולי משתמשים בה לצרכים אחרים ועצרה את התהליך הזה בזמן".

   

  למרות שתמונתו ופרטיו של החשוד פורסמו על ידי המשטרה כדי שנשים ונערות נוספות שנפגעו ממעשיו של וויס יתלוננו, השופטת ריבה שרון, שדנה בתיק, סירבה לצלמי העיתונות לצלם את החשוד.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים