שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  הוסף כתבה
  הכי מטוקבקות
   זירת הקניות
   נקודות אור לצד חולשות: הפתיחה של מכבי ת"א
   גלזר נראה כמו יורש מבטיח של אלברמן. מיכה, אצילי, עטר ושכטר מרכיבים אחלה התקפה, אבל מרכז ההגנה לוקה בחסר, הזרים זה לא זה, וגם ההרכבים של איביץ' בעיתיים. לדעתי, דור פרץ מקבל קרדיט מוגזם

   מצפייה בכל משחקי מכבי ת"א במוקדמות הליגה האירופית ובשני משחקי ליגת העל, ניתן לזהות לא מעט נקודות אור, אבל גם לא מעט נקודות טעונות שיפור.

    

   שוער: נכתב כבר רבות על פרדראג ראיקוביץ'. מדובר בשוער סביר לליגה הישראלית, אבל לא יותר, וגם תופס מקום של זר. נראה שמכבי תקועה איתו, אך לליגה הוא מספיק.

    

   ראיקוביץ' מאוכזב (צילום: עוז מועלם)
   מכבי תקועה איתו. ראיקוביץ'(צילום: עוז מועלם)

    

   מגן ימני: הייתי רוצה לתת למאור קנדיל לשחק במשחקים נגד קבוצות התחתית, כי אלי דסה, למרות שהיה מצוין בחלקים מן העונה שעברה, מראה סימני זלזול לאחרונה. צריכים לתת לו תחרות.

    

   מרכז ההגנה: חובה להביא שחקן או שניים לעמדה זו. אם יש כסף לזר תותח, מה טוב. עמדת הבלמים היא נקודת התורפה בקבוצה. איתן טיבי כבר כמה שנים חלש, ואמאדור, מהמעט שראיתי, טוב בעיקר בכדורי גובה ומרבה לאבד. פיבן עדיין לא בשל.

    

   מגן שמאלי: סאבוריט בסדר בסך הכל, אבל לא ברמה שהיית מצפה משחקן חיזוק זר. הוא גם עשה טעויות בליגה האירופית, אבל דווקא נגד באר שבע היה לא
   רע.

    

   הקישור ההגנתי: ההפתעה היא דן גלזר, שנראה כיורש מבטיח לאלברמן. גליצ'ים אלגנטיים בלי עבירות, שחרור כדור חכם, לא מאבד כמעט, מאד התרשמתי. בצד המאכזב (או שלא, למי שעוקב אחריו שנים) זה דור פרץ. לא ברור האשראי שהוא מקבל מהמאמן ומהתקשורת. הקשר הצעיר מרבה לאבד כדורים, אפילו פשוטים, לא מפוקס מול השער (למרות שערים פה ושם) ולא חכם במשחק שלו. לדעתי שחקן רוטציה בלבד.

    

   בשתי העמדות הנוספות בקישור הייתי רוצה לראות את מיכה בעמדה קדמית יותר ועוד זר דומיננטי במרכז, עם עוצמה ומסירות חכמות ואפשרות לאיים על השער. אם אין תקציב לזר אז אבי ריקן הכי מתאים. גולסה, עד שלא יוכח אחרת (ושוב גול אחד אמש לא משנה את כל התקופה הדלה שלו במכבי) יכול להיות שחקן רוטציה.

    

   רוסלן ברסקי: גם מתחרה פה על העמדות הללו, לדעתי עוד לא בשל מספיק.

    

   קיצונים: אצילי מימין ועטר בשמאל עם אופואדו ברוטציה כדי לשמור על רעננות העמדה בכל המשחק, וכי עטר לא תמיד יכול לשחק משחק שלם. גם אצילי וגם עטר מאיימים תמידית על השער, אצילי גם מוסר מחונן ומאוד יצירתי.

    

   חלוץ: שכטר, קבוצתי ומבשל בנוסף לגולים וסחיטת עבירות, אחלה חלוץ לליגה הישראלית. שוינפלד ויונתן כהן ברוטציה רחבה יותר. מול באר שבע למשל, במקום שכטר נכנס שוינפלד, הייתי מעדיף לראות את אצילי במקום שכטר, והסטה של עטר לעמדת החלוץ – ככה בדקות האחרונות היו הרבה יותר שחקנים שיכולים לתת גול/מסירה לגול.

    

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים