שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  עיריית רמת גן סללה כביש בתוך כיכר - והנהגים מבולבלים
  הכביש התמוה צץ בכיכר שבה עוברים אלפי כלי רכב באזור הבורסה. "אני לא יודע בכלל אם מותר או אסור לעבור בפנים", אמר נהג מתוסכל. בעירייה ניסו להרגיע כי מדובר בהסדר תנועה זמני בלבד

   

   

  זה לא חלם, זו רמת גן    (צילום: איתי בלומנטל)

  זה לא חלם, זו רמת גן    (צילום: איתי בלומנטל)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  רק ברמת גן: כביש חדש, שנסלל בתוך כיכר סמוך למתחם הבורסה, הותיר את העוברים והשבים בהלם. "מותר או אסור לעבור בפנים?", תהה אחד הנהגים שחלף במקום ונותר מבולבל. בעיריית רמת גן הסבירו אמש (ב') שמדובר בכביש שנסלל כחלק מעבודות תשתית וכי יוצבו במהלך הלילה תמרורים שיסבירו על כיווני התנועה.

   

  הכביש נסלל בתוך כיכר ברחוב הרי הגלעד שבאזור מתחם הבורסה ברמת גן ורחוב ז'בוטינסקי המרכזי מצליח לבלבל את אלפי הנהגים שחולפים במקום מדי שעה. מדובר בכיכר מרכזית שמשרתת רבים באחד ממתחמי העסקים הגדולים של גוש דן ואת שכונת תל בנימין הנמצאת בחלקה המערבי של העיר.

   

  נהגים שחלפו במקום כינו את התופעה התחבורתית "הזיה" וטענו כי הדבר עלול להוביל לתאונות דרכים. "ברור שיש כאן כשל תכנוני כי לא שמים כביש בתוך כיכר, כל המשמעות של כיכר זה שנוסעים במעגל ולא עוברים בתוכו", אמר משה אלפסי שמתגורר באחד הרחובות הסמוכים. "כשאני עובר כאן עם האוטו אני מתאפק שלא לנסוע בפנים כי מצד אחד זה קורץ ומצד שני זה מוביל לאמצע הכביש דו סטרי. זה ממש סיפורי חלם", הוסיף.

   

  כביש בתוך כיכר (צילום: איתי בלומנטל)
  "ברור שיש כאן כשל תכנוני - לא שמים כביש בתוך כיכר"(צילום: איתי בלומנטל)

  כביש בתוך כיכר (צילום: איתי בלומנטל)
  (צילום: איתי בלומנטל)

  כביש בתוך כיכר (צילום: איתי בלומנטל)
  (צילום: איתי בלומנטל)

  נהג נוסף העובר בכיכר תהה אם מותר לנסוע בתוכה או שבכלל מדובר בעניין עיצובי. "אני לא יודע בכלל אם מותר או אסור לעבור בפנים", אמר, "זה רחוב עמוס מאוד בערבים ונראה שמי שבנה את הכביש הזה לא חשב מראש. מה חשבו לעצמם בעירייה. מצד אחד יש תמרורים של כיכר ומצד שני יש כביש חדש שמשתלב עם הכביש הראשי. אני מבולבל".

   

  מעיריית רמת גן נמסר אתמול כי "התמונה צולמה תוך כדי עבודות להכנת הסדר התנועה ועוד הערב יוצבו במקום שלטים שיסדירו את התנועה במקום. ההסדר, הכולל מעבר סלול בכיוון הנסיעה מרחוב ז'בוטינסקי לאבא הלל, נעשה על פי הנחייה של חברת נת"ע כתנאי להסדר התנועה. מדובר בהסדר תנועה זמני בלבד, הנעשה במסגרת עבודות שיפוץ הרחוב, שכוללות התקנת קו ניקוז ופירוק הכיכר ובנייתה מחדש. התושבים ובאי הבורסה עודכנו מבעוד מועד אודות העבודות. כאמור, הערב יוצב במקום שילוט המורה על הסדרי התנועה, שאף פורסמו באתר העירוני ומעודכנים ב-waze".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים