שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אירוויזיון 2019: איגוד השידור האירופי לנתניהו - אל תתערבו בתכנים

  לקראת תחרות השירה האירופית שתתקיים בישראל, פנה איגוד השידור האירופי במכתב לראש הממשלה וביקש שיתחייב כי לא תהיה התערבות בתכני התחרות וכי לא תיאסר כניסה של מעריצים. דרישה נוספת - שההכנות לקראת האירוויזיון יתקיימו בשבת ללא הפרעה

  איגוד השידור האירופי פנה במכתב רשמי לראש הממשלה נתניהו ובו ביקש שיתחייב כי לא תהיה התערבות בתכני האירוויזיון ושלא תיאסר כניסה של מעריצי אירוויזיון - על דעותיהם הפוליטיות, דתם או הנטייה המינית שלהם.

   

  דרישה נוספת הייתה שהעבודות לקראת האירוויזיון יוכלו להתקיים בשבת ללא הפרעות. נתניהו, ככל הידוע, טרם השיב לדרישות, שפורסמו בחברת החדשות הערב (ב').

   

  נטע ברזילי באירוויזיון 2018 (צילום: AP)
  תאגיד השידור האירופי לנתניהו: אל תתערבו בתכנים(צילום: AP)

  ההכנות לתחרות השירה האירופית שתתקיים בחודש מאי בישראל נמצאות בשיאן, ובימים הקרובים תוכרז רשמית העיר המארחת - תל אביב או ירושלים, זאת אחרי שאילת ירדה מהפרק.

   

  יש לציין כי עם ביטול המשחק בין ארגנטינה לישראל, נתניהו הנחה את השרים המעורבים - מירי רגב שרת התרבות ואיוב קרא שר התקשורת, שלא לומר דברים שעלולים לפגוע בקיומה של התחרות בישראל.

   

  רצונו של נתניהו לקיום האירוויזיון בישראל בא לידי ביטוי בביטול החוק לפיצול תאגיד השידור הציבורי, שאיים על קיום האירוויזיון בארץ.

   

  מתאגיד השידור הציבורי טרם התקבלה תגובה.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים