שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  המפכ"ל על המשך תפקידו: לא בריא למשטרה שלא יודעים מה יקרה
  רב-ניצב רוני אלשיך התייחס בכנס באוניברסיטת בר אילן לשאלת הארכת כהונתו: "אני עושה הכול כדי שתפקוד המשטרה לא ייפגע, אבל אני לא יודע אם זה משפיע על ראש אחר"

   

   

  מפכ"ל המשטרה רב-ניצב רוני אלשיך השתתף הבוקר (ג') בכנס של פורום אגודת הידידים באוניברסיטת בר אילן. בדבריו הוא נשאל אם תפקוד המשטרה נפגע מכך שעדיין לא התקבלה החלטה אם תמשיך לשנה רביעית וענה: "זה לא בריא לארגון שלא יודעים מה קורה עוד 3 חודשים".

   

  רוני אלשיך (צילום: אלכס קולומויסקי)
  רב-ניצב רוני אלשיך(צילום: אלכס קולומויסקי)

  "אני עושה הכול כדי שתפקוד המשטרה לא ייפגע", המשיך אלשיך, "ועושה כאילו יש לי עוד 20 שנה. לא עצרנו כלום - כולל סבבי מינויים - וזה עובד טוב מאוד. אני לא יודע אם זה משפיע על ראש אחר.

   

  "לא אתייחס לאירוע המינוי הבא לפני שהתקבלה החלטה שאני לא ממשיך. סביר להניח שהועדה למינוי בכירים תקרא לי ואגיד לה את דעתי. אהבתי לארגון רבה מאוד וחשוב לי שהערכים בה יישמרו".

   

  המפכ"ל התיחס להחלטה על הבטחון התעסוקתי של השוטרים, ואמר: "זה עוול לשוטרים ואנחנו נלחם עליו גם בבית המשפט. זה עוול לשוטרים, עוול לגמלאים ואין על זה שום פקפוק".

   

  הוא הוסיף: "אנחנו תקועים בתחום התקציבי. מדינת ישראל לא מבינה מה זה אומר ביטחון פנים. העורף הפך לחזית. הביטחון נופל יותר ויותר על המשטרה"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אלכס קולומויסקי
  המפכ"ל רנ"צ רוני אלשיך
  צילום: אלכס קולומויסקי
  מומלצים