שתף קטע נבחר

מוניקה לווינסקי פוצצה ריאיון עם יונית לוי: "היא הפרה הסכם"

מוניקה לווינסקי הגיבה לראשונה על הפסקת הריאיון עם יונית לוי והסבירה מדוע ירדה מהבמה אחרי שאלה אחת: "אמרתי שזה מחוץ לתחום. הוליכו אותי שולל", כתבה בחשבון הטוויטר שלה בביקורת על חברת החדשות

 

 

לא כך אמור היה להתקיים הריאיון החגיגי של יונית לוי עם מוניקה לווינסקי, המתמחה לשעבר בבית הלבן שניהלה רומן עם נשיא ארצות הברית לשעבר, ביל קלינטון.

 

במסגרת הריאיון שנערך בוועידת המשפיעים של חברת החדשות בבנייני האומה בירושלים אתמול (א'). לוי, שקטעה את חופשת הלידה שלה במיוחד עבור האירוע, שאלה את לווינסקי האם היא מצפה להתנצלות אישית מקלינטון. לווינסקי קמה ממקום מושבה ואמרה "מצטערת, אני לא יכולה לעשות זאת". לוי הגיבה בחיוך והריאיון הסתיים. 

 

מוניקה לווינסקי (צילום מסך)
מוניקה לווינסקי(צילום מסך)

 

מאוחר יותר לווינסקי פרסמה הודעה בטוויטר לפיה היא מאשימה את לוי בכך שהפרה עימה סיכום מראש וכתבה: "...הייתה אמורה להיות שיחה של 15 דקות על נושא הנאום שלי (לא ריאיון חדשות). היו פרמטרים ברורים על מה נדבר ועל מה לא. למעשה, את השאלה הראשונה שהמראיינת שאלה אותי, היא הציגה מולי כשנפגשנו יום קודם. אני אמרתי שזה מחוץ לתחום".

 

"כשהיא שאלה אותי את השאלה על הבמה, בניגוד בוטה להסכם בינינו, הבנתי כי הולכתי שולל. עזבתי משום שזה חשוב מתמיד שנשים יאבקו ולא יתנו לאחרים לשלוט בנרטיב שלהן", כתבה לווינסקי ואף הוסיפה התנצלות לקהל המאוכזב.

 

הציוץ של מוניקה לווינסקי (מתוך חשבון הטוויטר של מוניקה לווינסקי)
(מתוך חשבון הטוויטר של מוניקה לווינסקי)

 

מחברת החדשות נמסר בתגובה: "הקפדנו לעמוד בכל הסיכומים עם מוניקה לווינסקי ולכבד את כל בקשותיה. השאלה שנשאלה לגיטימית, ראויה ומכבדת ובשום פנים לא חורגת מבקשותיה של גברת לווינסקי. אנחנו מודים למוניקה לווינסקי על ההרצאה המרתקת שהעניקה בוועידת המשפיעים, מכבדים את רגישותה ומאחלים לה בהצלחה".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום מסך
מוניקה לווינסקי בוועידת המשפיעים
צילום מסך
לאתר ההטבות
מומלצים