שתף קטע נבחר

גיורא בר דעה מונה למנכ"ל שטראוס

חודשיים לאחר ההודעה על סיום כהונתו של גדי לסין כנשיא ומנכ״ל קבוצת שטראוס בשל סיבות בריאותיות ומינוי בר דעה כממלא מקומו, הפך המינוי לקבוע

חודשיים בלבד לאחר ההודעה על סיום כהונתו של גדי לסין כנשיא ומנכ״ל קבוצת שטראוס בשל סיבות בריאותיות ומינוי המשנה למנכ״ל גיורא בר דעה כממלא מקומו, הפך המינוי לקבוע.

 

גיורא בר דעה (צילום: סיון פרג')
גיורא בר דעה(צילום: סיון פרג')

עופרה שטראוס יו"ר דירקטוריון קבוצת שטראוס מסרה: "דירקטוריון החברה בחן את המינוי לאור אתגרי הקבוצה בעתיד תוך הגדרת המנהיגות שתאפשר לנו להמשיך וליצור ערך גדל לכל בעלי העניין שלנו. במסגרת התהליך מופו מועמדים חיצוניים ופנימיים. גיורא בר דעה שנבחר לנשיא ומנכ"ל הקבוצה, מביא עימו לתפקיד ניסיון רב והכרות מעמיקה עם החברה על מכלול פעילותה. היותו שותף לאבני הדרך המרכזיות בהתפתחות שלנו בשני העשורים האחרונים, ניסיונו בניהול מערכות מורכבות, ההכרות עם השוק בישראל לצד הניסיון הבינלאומי, היכרותו עם שותפינו המקומיים והבינלאומיים והשותפות שלו עם גדי לסין בעיצוב האסטרטגיה של הקבוצה בשנים האחרונות הובילו אותנו להחלטה שהוא האדם המתאים ביותר להובלת שטראוס״.

 

שטראוס הוסיפה: ״אני משוכנעת שמנהיגותו האנושית והערכית תסייע לנו בשימור דרכה הייחודית של שטראוס ותאפשר לנו להמשיך ולבצע את הפעולות כמו גם להציג את הביצועים אשר בזכותם נמשיך להיות ראויים לאמונם של כל מחזיקי העניין שלנו".

 

בר דעה (65) נשוי +3 הוביל את תהליך המיזוג בין שטראוס לעלית וניהל את כלל הפעילות של שטראוס בישראל במשך 5 שנים. לאחר מכן יצא לארצות הברית כדי לנהל את פעילות החברה בצפון אמריקה, במהלך תקופה זו כיהן כמנכ"ל ויו"ר מקס ברנר ופיתח את השותפות עם פפסיקו שהתרחבה לשותפות גלובלית. בר דעה הקים את אובלה, פעילות הסלטים והמטבלים בשותפות עם פפסיקו מחוץ לצפון אמריקה, הפעילה כיום באוסטרליה, ניו זילנד, מקסיקו הולנד וגרמניה. בר דעה מכהן בהתנדבות כיו"ר הוועד המנהל של עמותת ער"ן (עזרה ראשונה נפשית) ופעיל בהתנדבות בתנועת מכבי העולמית

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סיון פרג'
גיורא בר דעה
צילום: סיון פרג'
מומלצים