שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  שגרירות ישראל בבולגריה למען כלבים נטושים
  הדיפלומטים הורידו את החליפות ועלו על בגדי עבודה כדי לשקם את מכלאת הכלבים המוזנחת בסופיה בירת בולגריה שם מוחזקים 250 כלבים ועוד חזירים, סוסים וחמורים שסבלו מהתעללות קשה, הרעבה, נטישה וזוועות

  על דיפלומטים, כלבים ואנושיות. עובדי שגרירות ישראל בסופיה בירת בולגריה ובראשם שגרירת ישראל בבולגריה, אירית ליליאן, שיקמו את המכלאות במתקן צער בעלי חיים בסופיה שבו מוחזקים בתנאים קשים מאוד 250 כלבים מכל הסוגים (גורים וכלבים בוגרים), סוסים, חמורים, חזירים ועזים.

   

  הרעיון שאותו יזם קונסול ישראל בסופיה, אשי הופמן, היה שיפור תנאי המחייה של הכלבים שרובם המכריע עבר התעללות פיזית קשה ביותר, הרעבה, נטישה ועוד זוועות.

   

  עובדי שגרירות ב בולגריה שיקום משקמים מכלאה ()

  לעזור לבעלי החיים ולשפר הדימוי לישראל

  הדברים נכונים גם לגבי שאר החיות במתקן הכליאה המוזנח. "הרעיון היה לשפר את תנאי המחייה של הכלבים אבל כסייפא כמובן גם להציג את מדינת ישראל באור חיובי כמדינה אכפתית ביחסה לבעלי חיים", הסביר הופמן.

   

  "לפיכך – הוסיף הופמן – הפלנו על השולחן את העפרונות והעטים, עלינו על בגדי עבודה והצטיידנו באתי חפירה, מגרפות , מעדרים, מברשות צבע ועוד. התארגנו כל עודי השגרירות, נסענו למתקן והתחלנו בעבודה הפיזית בשמש. בסופה, העמדנו חלק מהמכלאות במצב ראוי. גרפנו, תלשנו עשבייה רבה, ניקינו המכלאות, צבענו את גדרות העץ ועוד".

   

  עובדי שגרירות ב בולגריה שיקום משקמים מכלאה ()

   

  עוד הוסיף ואמר כי "בנוסף איש התחזוקה של השגרירות הצטרף עם אחד מעובדיו בהתנדבות על חשבון זמנו הפרטי – והם טיפלו וסידרו את כל החשמל והתאורה

  במעבדות, בחדרי הניתוחים ובחדרי ההחלמה וההתאוששות של בעלי החיים שם ויהי אור". לדבריו, זו הפעם הראשונה ששגרירות זרה על עובדיה, בראשה ראש הנציגות, מתייצבת במתקן, תורמת מזמנה ובעבודת כפיים קשה, במטרה לעזור ולתת לבעלי החיים תנאים קצת יותר אנושיים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים