שתף קטע נבחר

מנעולן נעצר בחשד לעושק קשישה: גבה 4,580 שקל על פריצת דלת

קשישה בת 81 ששכחה את המפתחות בתוך הדלת בדירה הזמינה מנעולן, וזה גבה ממנה סכום מופקע. המשטרה: "מחירה של דלת פלדה ממוצעת לא מגיע לסכום שנגבה. נפעל להעמידו לדין"

מנעולן בן 33 נעצר ושוחרר בתום חקירה בחשד שעשק בשבת האחרונה קשישה בת 81 מחולון וגבה ממנה סכום מופקע של 4,580 שקלים תמורת פריצת דלת ביתה. היא הזעיקה אותו לאחר שננעלה מחוץ לדירה ברחוב משה שרת בעיר כשהמפתחות בדלת בתוך הדירה.

קבלה מנעולן  ()
אחת משתי הקבלות שקיבלה הקשישה

קבלה מנעולן  ()
 

הקשישה הגיעה למנעולן מפרטים שהושארו על דלת ביתה וביקשה ממנו הצעת מחיר טרם תחילת העבודה. החשוד, כך לפי גרסת השישה שנמסרה למשטרת ישראל, לא נתן הצעת מחיר ולאחר שפרץ את הדלת והחליף צילינדר חייב אותה בסכום המופקע. עם הגשת התלונה, זומן האיש לחקירה ולאחר שמסר את גרסתו שוחרר תמורת הפקדה עצמית.

 

ממשטרת ישראל נמסר: "מבדיקה רנדומלית של טווח המחירים לשתי העבודות הללו עולה כי הסכומים נעים בטווח המחירים הממוצע של 1,800-400 שקלים, מביצוע עבודה פשוטה עד משוכללת. גם מחירה של דלת פלדה ממוצעת לא מגיע לסכום שנגבה מהמתלוננת. אנו מאמינים כי החשוד ניצל את גילה של המתלוננת והעובדה שהייתה עם מטפלת שאינה דוברת עברית על מנת לעשוק אותה, ונעשה כל שביכולתנו על מנת להעמיד אותו לדין".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אחת משתי הקבלות שנמסרו לקשישה
מומלצים