שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  חג לנהגי המוניות: בערב עמוס בנתב"ג, הרכבת לא תפעל
  רכבת ישראל החליטה לא להפעיל את הקו לנתב"ג במוצאי ראש השנה, בדומה למוצאי שבתות. הרכבות ייפעלו בחודש הקרוב בלוח זמנים מיוחד בגלל החגים

  ברכבת ישראל החליטו כי בדומה לכל החודשים האחרונים, תחנת הרכבת בנתב"ג לא תפעל במוצאי החג. ביום שלישי תחל הרכבת לפעול לפי לוחות הזמנים של מוצאי שבת, כלומר ללא תנועה בתחנת נתב"ג.

  תחנת רכבת נתב
  תחנת הרכבת בנתב"ג תישאר מיותמת

  בחודשים האחרונים לא פועלת הרכבת לנתב"ג בימי שישי ובמוצאי שבת בשל עבודות החישמול - גם בסופי שבוע שבהם אין עבודות בקו זה. כמדי שישי ושבת, גם בימי החג תפעיל הרכבת שאטלים מנתב"ג לתחנות הרכבת בתל אביב.

   

  במהלך חגי תשרי, יופעלו הרכבות על פי לוח זמנים ייעודי, הכולל שינויים מסויימים בלוחות הזמנים והפעלת רכבות תגבור, במהלך ערבי החגים, מוצאי החגים ותקופת חול המועד. לנוסעים מומלץ מאוד להתעדכן בזמני הנסיעות המדויקים באתר הרכבת, באפליקציה, ובפייסבוק.

   

  מחר, ערב ראש השנה, יפעלו הרכבות במתכונת ימי שישי, כאשר ייתכן שחלק מהנוסעים בהן יזכו לאחת מ-30 אלף צנצנות הדבש שיחולקו לנוסעים ברחבי הארץ. ביום שני, ראש השנה עצמו לא יפעלו רכבות וביום שלישי התנועה תחל לפי לוחות הזמנים של מוצאי שבת, כלומר ללא תנועה בתחנת נתב"ג. בהמשך לכך, ביום רביעי, יופעלו הרכבות על פי לוח זמנים מתוגבר שנהוג בימי ראשון.

   

  לקראת יום כיפור שיחל השנה ביום שלישי בערב בעוד 11 ימים, תפעל הרכבת באופן מתוגבר ביום שני הבא, כאילו מדובר ביום חמישי. בערב יום הכיפורים יופעלו הרכבות במתכונת יום שישי ויסיימו את נסיעתן בשעה 13:00 בקירוב בהדרגה. במוצאי יום כיפור, יום רביעי 19 בספטמבר לא יפעלו רכבות, פרט לרכבת היוצאת מנהריה לתחנת נתב"ג בשעה 23:13. הרכבת תעבור בתחנות עכו, קריית מוצקין, תחנות חיפה, בנימינה, חדרה מערב, נתניה, הרצליה, תל אביב סבידור מרכז, תל אביב ההגנה, ותסיים את נסיעתה בתחנת נתב"ג. תנועת הרכבות תחודש לאחר חצות, ב-20 בספטמבר (בלילה שבין יום רביעי לחמישי).

   

  בערב סוכות, 23 בספטמבר, הייתה אמורה להיפתח לתנועה הנסיעה בקו ירושלים-נתב"ג. הודעה רשמית המאשרת סופית את הפתיחה או דוחה אותה שוב לא יצאה ממשרד התחבורה. בערב סוכות, יום ראשון 23 בספטמבר, ובערב חג שני (הושענא רבה) 30 בספטמבר, יפעלו הרכבות על פי לוח הזמנים של ימי שישי. בצאת חג הסוכות, יום שני 24 בספטמבר, ובמוצאי החג השני (שמחת תורה), 1 באוקטובר, יפעלו הרכבות על פי לוח זמנים של מוצאי שבת.

   

  במהלך ימי חול המועד, 27-25 בספטמבר, יפעלו הרכבות על פי מתכונת מתוגברת, בדומה ללוח זמני הרכבות של ימי ראשון וחמישי. ביום שלישי, 2 באוקטובר (איסרו-חג), יפעלו הרכבות במתכונת מתוגברת של ימי ראשון.

   

  מרכבת ישראל נמסר: "אנו מזכירים לציבור הנוסעים כי שירות רכבות הלילה בקו העמק הוארך עד סיום חגי תשרי, וזאת במטרה לאפשר למבלים בחגים להגיע ליעדם באמצעות נסיעה נוחה, קצרה ובטוחה. עם סיום חגי תשרי, יחזור שירות הרכבות למתכונת רגילה, בהתאם ללוח זמני הרכבות הקבוע".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים