שתף קטע נבחר

אשרם זכתה במדליית הארד בתרגיל הסרט

אליפות העולם בהתעמלות אמנותית: המתעמלת הבכירה של ישראל השיגה מדליה שנייה בתחרות, ואחרי תרגיל החישוק, סיימה במקום השלישי בתרגיל הסרט. מחר תסתער אשרם גם על מדליה בגמר הקרב רב, לצד ניקול זליקמן. ישראל במקום הרביעי בדירוג המדינות

 

 

לינוי אשרם ממשיכה לככב באליפות העולם בהתעמלות אמנותית בסופיה. המתעמלת הישראלית, שכבר זכתה במדליית הכסף בתרגיל החישוק, הוסיפה מדליית ארד בתרגיל הסרט אחרי שקיבלה ציון של 18.500. בזהב זכתה אלכסנדרה סולדטובה מרוסיה עם 18.600, ושנייה הייתה האיטלקייה מלינה בלדסארי עם 18.550. זו המדליה הרביעית שלה בסך הכול באליפות העולם, כאשר השיגה בשנה שעברה פעמיים ארד בתחרות בפזארו, בתרגיל הסרט ובקרב רב.

 


 • לינוי אשרם זכתה במדליית כסף היסטורית באליפות העולם
 • "הציבור מחבק את לינוי וזה חשוב לה"
 • לינוי אשרם היא ספורטאית השנה של ynet
 • שנת האישה: תשע"ח הגדולה של הספורטאיות הישראליות

   

  אשרם, שקבעה במוקדמות של 18.550 נקודות עלתה לגמר מהמקום השני. היא גם דורגה במקום השביעי הכללי עם 55.9 נקודות (לפי שלושת הציונים הטובים ביותר) והבטיחה את מקומה בגמר הקרב רב מחר, בדיוק כמו ניקול זליקמן, שדורגה שמינית עם 55.7 נקודות.
 •  

  לינוי אשרם באליפות העולם ()
  אשרם, המאמנות ומדליית הארד

  לינוי אשרם באליפות העולם (צילום: EPA)
  לינוי אשרם. תשתתף גם בגמר תרגיל הסרט(צילום: EPA)

   

  זליקמן בת ה-17, שסיימה בגמר תרגיל הכדור ובגמר תרגיל החישוק במקום החמישי, המשיכה את היכולת הנהדרת בהופעת הבכורה שלה באליפות העולם כאשר השיגה במוקדמות הסרט ציון של 17.5 נקודות - אבל נדחקה ברגע האחרון למקום התשיעי בדירוג, למרות שהשיגה ניקוד זהה למדורגת שמינית.

   

  ישראל סיימה במקום הרביעי הכללי בתחרות של המדינות, מרחק 0.350 נקודות מהפודיום. רוסיה זכתה במדליית הזהב, בולגריה בכסף ואיטליה בארד. התחרות היא חישוב של שמונה התוצאות הטובות ביותר לכל מדינה.

   

  ניקול זליקמן בתרגיל הסרט (צילום: EPA)
  ניקול זליקמן(צילום: EPA)

   

  לינוי אשרם באליפות העולם (צילום: EPA)
  אשרם בפעולה(צילום: EPA)

   

  ארינה אברינה מחוץ לגמר הקרב רב

  דרמה גדולה התרחשה במשלחת הרוסית: אלופת אירופה בקרב רב ואחת המתעמלות הטובות בעולם, ארינה אברינה, לא הצליחה לעלות לגמר הקרב רב בעקבות תרגיל שהסתבך. כבר בתחילתו היה לה קשר בסרט (המכשיר שבו זכתה במדליית זהב בשנה שעברה). ארינה ניגשה לקחת את המכשיר החלופי שנמצא בצד, אך הסיפור חזר על עצמו והסרט החלופי שלה נקרע. היא שיחררה צעקה, החליפה את הסרט בפעם השנייה ולכן זכתה ל-13.8 נקודות בלבד.

   

  ארינה אברינה בתרגיל הסרט (צילום: EPA)
  ארינה אברינה עם הסרט. תרגיל מסויט(צילום: EPA)

   

  כיוון שמחשיבים את שלוש התוצאות הטובות ביותר, ובגמר יכולות להשתתף לא יותר משתי מתעמלות למדינה, מי שהרוויחה מכך היא אלכסנדרה סולדטובה שעקפה אותה, ויחד עם דינה אברינה הן יהיו נציגות רוסיה בגמר מחר.

   

  חשוב לזכור שבגמר הקרב רב, אליו עולות 24 המתעמלות הטובות ביותר (מתוך 171 מתעמלות שהתחרו במוקדמות), כל המתעמלות מופיעות על כל ארבעת המכשירים מחדש והנקודות מהמוקדמות מתאפסות.


  פורסם לראשונה 13/09/2018 12:46

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים