שתף קטע נבחר

לינוי אשרם - אלוהים נגע בה / טור

לינוי עשתה היסטוריה ענקית ואין לי ספק שגם באולימפיאדה היא תעמוד על הפודיום. מה שהכי משמח אותי זה שהיא צברית לכל דבר. עכשיו היא צריכה פגרה, לא רק בשביל הגוף, אלא גם בשביל הנפש. המתעמלת לשעבר אירה ריסנזון נפעמת מההישג הענק

 

יש לי פרפרים בבטן מרוב אושר, היא עשתה היסטוריה ענקית, מגיע לה ומגיע למדינה - והיא יכולה לעשות את זה גם באולימפיאדה בטוקיו. יש לי צמרמורת, אני מאושרת בשבילה כאילו אני הייתי שם.

 

עשתה היסטוריה: מדליית כסף ללינוי אשרם באליפות העולם

 

עכשיו אפשר לראות שהכל אפשרי עם עבודה קשה והרבה אמונה ומה שמשמח אותי שהיא צברית לכל דבר - כי תמיד אמרו 'הנה, החינוך הרוסי' ופה, משפחה ישראלית פשוטה בכל דבר, שהיו ויהיו שם בשבילה.

 

לינוי אשרם (צילום: EPA)
אל תופתעו אם תראו תמונה דומה גם בטוקיו. אשרם על הפודיום(צילום: EPA)

זו אליפות עולם וכולם רוצים לזכות. היה על הכתפיים שלה תיק ענק: לעמוד על הפודיום, במיוחד אחרי שנה נהדרת - אבל היא פייטרית לכל דבר. היא מתחרה כבר חמישה ימים, אבל הגיעה לתת שואו בגמר ונתנה את כל מה שלמדה מבחינה פיזית ומנטלית ובכל תרגיל ראו שהיא הולכת לעשות את זה, ראו בעיניים שלה שהיא באה לקחת את זה.

 

שאלו אותי האם תהיה עוד אחת כזאת כמוה, כי היא עשתה ועושה משהו ענק. היא משהו מיוחד, אלוהים נגע בה. וכל זה בא ממנה, יש לה אמונה ורצון להצליח לעשות משהו שעוד לא היה. אני זוכרת שהיא הייתה קטנה, היא לא ראתה שום דבר, היא ראתה רק את האולם, את התוצאות ושום דבר אחר. וכמובן קרדיט למאמנות שלה שידעו להכין אותה כמו שצריך לתחרות הזו ולהיות בשיא ברגע הנכון.

 

לינוי אשרם באליפות העולם (צילום: EPA)
צריכה חופש, גם בשביל הנפש(צילום: EPA)

 

היא צריכה עכשיו פגרה, לא רק בשביל הגוף, אלא גם בשביל הנפש, אחרי חמישה ימים של היי מטורף, יש ריקנות מטורפת, צריך למלא את זה בדברים שהיא אוהבת, כי זה טבעי לכל בן אדם ובמיוחד לספורטאית. ואין לי ספק שהיא תהיה בין השלוש הראשונות באולימפיאדה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים