שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חולדאי "סוגר חשבון" עם ציפי פינס - רכילות עסקית
  בית לסין בדשא של רהב, גשר בדשא של מקוב, מדליה ללאודר, מיליון שקלים לאלחמיסטר, השותפים של מזרחי – טפחות, מצטיינים בקבוצת שלמה, קברניט וג'נטלמן. רכילות עסקית

  בביתם של הילה ורני רהב בסביון ציינו רשמית את פתיחת עונת סתו – חורף בתיאטרון בית לסין. רהב, שמשמשת יו"ר אגודת הידידים של התיאטרון, קיבלה ביחד עם ציפי פינס, מנכ"לית התיאטרון, שורת אנשי עסקים ופוליטיקאים, שהגיעו לאירוע.

   

  בין היתר נכחו ליזיקה ועמי שגיא, שהכריזו על תרומה מכובדת לתיאטרון, ראש עיריית ת"א יפו רון חולדאי ורעייתו יעל, ש"סגר חשבון" עם פינס בדבריו, שלמה נחמה, אבירם זיו, אביב ופרי גלעדי, מיכל ודוד פורר, נאוה ברק ושלום זינגר, בת שבע בובליל, ישראלה ואבי שטיר, אירמה ואבי מיכאלי, ענת אנג'ל, מנכ"ל משרד ראש הממשלה יואב הורוביץ ורעייתו גילה, מזכיר הממשלה צחי ברוורמן ורעייתו נאוה, יו"ר האופוזיציה ציפי לבני ובעלה – נפתלי שפיצר, בנה של המנכ"לית - גיא פינס, הרעייה רותי והנכדים שעשו כבוד לסבתא, אבי קושניר, והשוס: באשר אל מסרי - המיליארדר הפלסטיני-אמריקאי מרמלה, שמקים את העיר הפלסטינית רוואבי.

   

  באמנותי: שיחות צפופות, חולדאי מכריז על הבית החדש של בית לסין, ומופע של שחקני התיאטרון, שהחליפו תפקידים בשירים מוכרים: הגברים שרו שירי נשים ולהפך. היה סביוני.

   

  רכילות עסקית הילה רהב, ליזיקה ועמי שגיא (צילום: רפי דלויה)
  הילה רהב, ליזיקה ועמי שגיא(צילום: רפי דלויה)

   

   

  רכילות עסקית הילה רהב, שלום זינגר ונאוה ברק, ציפי פינס, אבי קושניר (צילום: רפי דלויה)
  הילה רהב, שלום זינגר ונאוה ברק, ציפי פינס, אבי קושניר(צילום: רפי דלויה)

   

  גשר לעונה חדשה

  ובכרמי יוסף, בביתו של יו"ר אגודת הידידים של תיאטרון גשר, ישראל מקוב, וזוגתו בלה לוסטיג, התקיים אירוע הגאלה השנתי של תיאטרון גשר. הזוג קיבל את המוזמנים ביחד עם יו"ר התיאטרון - עו"ד אלי זהר ורעייתו נילי, מנהלת אגודת הידידים- רותי היילפרן, המנהל האמנותי - יבגני אריה, ומנכ"לית התיאטרון - לנה קרינדלין.

   

  עשרות מבכירי המשק הישראלי הגיעו לתמוך בתיאטרון, לטעום קולינאריה רוסית ואיטלקית, ולצפות בקברט של שחקני התיאטרון. בנוכחים: לבני, שדילגה גם לפה, קודמה בתפקיד - בוז'י הרצוג - יו"ר הסוכנות, ורעייתו מיכל, אלכס לנדסברג, טובה וסמי סגול, יאיר ואילנה המבורגר, חנה וגדעון המבורגר, ג'ואל ופרופ' דניאל זייפמן (נשיא מכון וייצמן), גבי דוד, יהודה ותמי רווה, רותי עופר, וחיים וגליה טופול.

   

  רכילות עסקית לנה קרינדליין, ישראל מקוב, בלה לוסטיג, רותי היילפרן (צילום: אביב חופי)
  לנה קרינדליין, ישראל מקוב, בלה לוסטיג, רותי היילפרן(צילום: אביב חופי)

  רכילות עסקית יהודה ותמי רווה (צילום: אביב חופי)
  יהודה ותמי רווה(צילום: אביב חופי)

    

  מדליה ללאודר

  בניו יורק קיבל רונלד ס. לאודר, נשיא הקונגרס היהודי העולמי, את "מדליית השלום והחדשנות" של מרכז פרס לשלום וחדשנות, שעיצב שמעון פרס ז"ל בעצמו. האירוע אורגן ע"י מרכז פרס בשיתוף ארגון נשות האו"ם לשלום (UNWFPA). חמי פרס, בנו של הנשיא התשיעי ויו"ר הדירקטוריון של המרכז העניק ללאודר את המדליה, ואמר ש"לאודר הוא אחד המנהיגים היהודים הבודדים שמדברים ומביעים את דעתם". לאודר שיתף את המוזמנים בזכרונותיו עם פרס.

   

  רכילות עסקית רונלד ס. לאודר וחמי פרס (צילום: Noa Grayevsky for RSL Management)
  רונלד ס. לאודר וחמי פרס(צילום: Noa Grayevsky for RSL Management)

  מיליון שקלים לאלחימסטר

  חברת הקוסמטיקה SACARA חתמה לשנה נוספת עם הדוגמנית ואשת העסקים נטע אלחימסטר, שתוסיף לחשבון הבנק שלה מיליון שקלים לשנה כפרזנטורית של המותג. השנה תשמש אלחימסטר גם כפנים של המותג במוצרי איפור, קוסמטיקה וטיפוח. הקמפיין הראשון בכיכובה יעלה במהלך אוקטובר עם השקת קולקציות סתיו-חורף 2018/19. חברת הקוסמטיקה SACARA הוקמה לפני כ- 5 שנים ע"י האחים דוד, יעקב ומשה גולברי.

   

  רכילות עסקית נטע אלחימסטר (צילום: יניב אדרי)
  נטע אלחימסטר(צילום: יניב אדרי)

  משכית בטיים סקוור

  מי שנמצא בימים אלו בניו יורק ומבקר בטיים סקוור, לא יכול שלא להבחין במסך גדול, עליו נראה ווידאו ארט של בית האופנה משכית. זאת בעקבות תערוכת האומנות והפרויקט "הר סדום", שנעשה בשיתוף של בית האופנה וצלם האופנה אייל נבו, שמוצגת בגלריית ZAZ במסגרת שבוע האופנה בתפוח הגדול. התרגשו: המעצבת שרון טל והדוגמנית שביט ויזל, שותפות ליצירת בית האופנה, ובעלת הגלריה - אוצרת האומנות צילי צ'רני.

   

  שרון טל וצילי צ'רני (צילום: zdravko cota)
  שרון טל וצילי צ'רני(צילום: zdravko cota)
   

   

  השותפים חושפים טפח

  בנק מזרחי טפחות יעניק במסגרת פרויקט "שותפים מבחירה" כחצי מיליון שקלים ל-10 עמותות, שנבחרו ע"י לקוחות הבנק. נציגי העמותות הוזמנו לטקס במעמד יו"ר הבנק - משה וידמן, סמנכ"לית משאבי האנוש - ריטה רובינשטיין, ומנהלת אגף הדרכה – תמר סאפר, וקיבלו את המענק הכספי, שמיועד לקידום מיזמים חברתיים משותפים עבור ילדים ובני נוער בסיכון. גם השנה זכו העמותות: אנוש, בית השנטי, האגודה למלחמה בסרטן, זיכרון מנחם, כנפיים של קרמבו, עזר מציון, עזרה למרפא, ולראשונה יקבלו את המענק השנה: אור ירוק, אור שלום ומגדל אור.

   

  רכילות עסקית משה וידמן, ריטה רובינשטיין, תמר סאפר, צחי חיון (מנהל כפר זוהרים עמותת מגדל אור) (צילום: רונן מחלב)
  משה וידמן, ריטה רובינשטיין, תמר סאפר, צחי חיון (מנהל כפר זוהרים עמותת מגדל אור)(צילום: רונן מחלב)
   

  משפרים את החקלאות

  הרשות לחדשנות וקרן BARD, הקרן הדו-לאומית למו"פ חקלאיים ארה"ב-ישראל, חתמו על מסמך הבנות, שנועד לאפשר לגופים עסקיים ולארגונים מסחריים ליישם את תוצאות המחקרים שמומנו ע"י BARD, במטרה לפתח טכנולוגיות ומוצרים, שיקדמו וישפרו את ענף החקלאות בשווקים. ב 40 שנות פעילות השקיעה הקרן למעלה מ-300 מיליון דולרים במחקרים לקידום החקלאות בשתי המדינות. נכחו: ד"ר עמי אפלבאום - יו"ר הרשות לחדשנות של משרד הכלכלה, כריסטופר גרין - נציג שגרירות ארה"ב בישראל, פרופ' יורם קפולניק - מנכ"ל קרן BARD.

   

  רכילות עסקית עמי אפלבאום, כריסטופר גרין, יורם קפולניק (צילום: מעיין קץ)
  עמי אפלבאום, כריסטופר גרין, יורם קפולניק(צילום: מעיין קץ)

   

  קבוצת שלמה מתפעלים

  קבוצת הרכב שלמה קיימה את כנס שירות- תפעול השנתי של החברה, בנוכחות בכירי החברה, בהם אסי שמלצר – יו"ר הקבוצה, עתליה שמלצר – נשיאת הקבוצה, טובי שמלצר – משנה למנכ"ל שלמה ביטוח, אייל גור – מנכ"ל שלמה החזקות. באירוע התקיים טקס הענקת מלגות לעובדים מצטיינים.

   

  רכילות עסקית העובדים המצטיינים בקבוצת שלמה (צילום: עזרא לוי)
  העובדים המצטיינים בקבוצת שלמה(צילום: עזרא לוי)

   

  קברניט ויו"ר

  הקברניט מידן בר מ"אל על" נבחר ליו״ר החדש של איגוד הטייסים הישראלי. הוא יחליף בתפקיד את הקברניט יוסי שוב. בר (45) הוא עו״ד ומורה בהכשרתו הנוספת. איגוד הטייסים הישראלי, שמאגד את טייסי אל על, ארקיע, ישראיר, כימניר, קאל ותעא, ופועל לקידום מקצועיות, בטיחות ותנאי עבודה, חבר בפדרציית הבינלאומית של איגודי הטייסים.

   

  רכילות עסקית יוסי שוב ומידן בר (צילום: יח
  יוסי שוב ומידן בר(צילום: יח"צ)

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים