שתף קטע נבחר

האולם קטן מדי? כך יגדילו את מספר המקומות באירוויזיון

אירוויזיון 2019 ייערך בביתן 2 בגני התערוכה - שיכיל בסופו של דבר רק כ-6,000 איש. שימוש בביתן נוסף יגדיל משמעותית את מספר המקומות והכרטיסים

הראש הישראלי מצא פתרון לבעיית המקום באירוויזיון 2019 - שימוש בביתן נוסף יאפשר תוספת של בין 2,000 ל-3,000 מקומות.

 

ל-ynet נודע כי בנוסף לביתן 2 בגני התערוכה בתל אביב שבו ייערכו ההופעות - ייפתח ביתן נוסף, שיעוצב באופן זהה לביתן המרכזי ויכיל את ה"גרין רום" שבו נמצאות משלחות המתמודדים מהמדינות השונות. ביתן זה ייפתח גם לקהל הרחב, שיוכל לרכוש אליו כרטיסים ולצפות באירוע על מסכים.

 

בשנים קודמות לא ניתן היה לרכוש כרטיסים לגרין רום, והרעיון להשתמש בביתן הנוסף יאפשר לקהל רב יותר להשתתף באירוויזיון. על פי גורמים המעורים בפרטים, התוכנית כבר אושרה.  

 

אירוויזיון 2019 לוח זמנים ()
אירוויזיון 2019 - לוח זמנים

 

ביתן 2 מכיל 9,000 מקומות - בכפוף לגודל הבמה. על פי הערכות, רק כ-6,000 איש יוכלו להיכנס אליו בסופו של דבר, ומספר הכרטיסים לרכישה יהיה קטן עוד יותר בשל הזמנות למשלחות. בזכות הפתיחה של הגרין רום, שימוקם בביתן 1, תתאפשר תוספת של בין 2,000 ל-3,000 מקומות.

 

בישראל לא נמצא אולם שיוכל להכיל מספר גדול יותר משמעותית של צופים, ולכן נזקקו לפתרון יצירתי. המשלחת הישראלית הציגה את התוכנית למתחם האירוויזיון בפרזנטציה שנערכה בברלין, ועל פי גורמים המעורים בפרטים, קיבלה שבחים מהמארגנים.

 

מכירת הכרטיסים לתחרות אמורה להתחיל בדצמבר, ומחירי הכרטיסים ייקבעו על ידי איגוד השידור האירופי, ה-EBU, ותאגיד השידור הישראלי כאן.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים