שתף קטע נבחר

"ורוח נכון חדש בקרבי"

אני מבקשת בתשרי לזמן לי התחדשות, כי תוצאות הבדיקות שלי לא משהו בכל מה שנוגע לשרידי זִקנה במעשיי. במחשבותיי. בהתנהלות האוטומטית של חיי. זקנה רוחנית. אין דיאטה שתגרד את זה מהבפנים של העורקים. אין פילינג שיקלף לי את זה מהעור. זה רק בידיים הרחומות שלך, אב הרחמן

נועה ירון דיין (צילום: דנה קופל) ()
נועה ירון דיין (צילום: דנה קופל)
 

 

רבי נחמן מברסלב הזהיר ואמר: "אסור להיות זקן" - לא טוב להזדקן במעשינו. לא טוב להתנהל על טייס אוטומטי. צריך לרדוף תמיד אחרי ההתחדשות, ותשרי הוא זמן מעולה להתחדשות.  

 

<< כל מה שמעניין בעולם היהודי - בפייסבוק שלנו. היכנסו >>

 

 

אני מבקשת בתשרי לזמן לי התחדשות, כי תוצאות הבדיקות שלי לא משהו בכל מה שנוגע לשרידי זִקנה במעשיי. במחשבותיי. בהתנהלות האוטומטית של חיי. זקנה רוחנית. אין דיאטה שתגרד את זה מהבפנים של העורקים. אין פילינג שיקלף לי את זה מהעור. זה רק בידיים הרחומות שלך, אב הרחמן. עזור לי להתחדש עם השנה החדשה.

 

תן לי נבטים ירוקים-ירוקים של רצונות טריים-טריים שיבקעו את מעטה הימים הרבים שעברה כבר נשמתי בעולמך. אני לא מדברת על לקבל על עצמי להגיד תהילים כל יום, אני מדברת על התחזקות מבפנים. אני מדברת על משהו פנימי הרבה יותר שיש לו סיכוי אם אזכה בו, להחיות ולחיות בי עוד הרבה פסוקי תהילים מתים שיכולתי למלמל בלי דופק. פסוקים מתים שעוד יקומו בי כמו בתחיית מתים פרטית, אם רק אזכה להתחדש.

 

זכה אותי להתחדש, ואז פסוקי התהילים שלי, מעטים או רבים, יחיו ויזהרו כמו מושבת אלמוגים בשמש הצהריים. אני מזמנת לי התחדשות בקשר שלי ובקשב שלי, מזמנת התחדשות בראייה שלי ובתפיסה שלי, ומאחלת לעצמי בהזדמנות חגיגית שכזאת לב גדול יותר, ואלוקים גדול יותר בתוך ליבי. אני מברכת את עצמי בספקטרום חדש של צבעים לראות בהם את עולמך. מברכת אותי במניפה חדשה ויפה של גוונים ובעיניים טובות וטהורות לראות אותם.

 

עליי ועל הקרובים לי והאהובים עליי, ועל כל עמך בית ישראל. ואמרו אמן.

 

יום כיפור בערוץ היהדות :

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורות
נועה ירון-דיין
צילום: אורות
מומלצים