שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "כשסטלוס קרא לי 'קוקסינל' לקחתי את זה קשה"
  ההשתתפות בריאליטי "היחידה" החזירה את חובי סטאר לימיו הקשים כנער שזרקו עליו כלור בבית הספר. "אני 'רגיל' לשמות גנאי שכאלה, אבל ידעתי שילדים יראו את זה וישתמשו במילה הזו כדי לקרוא ככה לילדים אחרים. לכן זה כמעט נגמר במכות", הוא מספר בריאיון ל"ידיעות אחרונות" במוסף "7 לילות" - ומסביר מה בדיוק גרם לריב המתוקשר עם דץ, ולמה הוא אוכל את הלב בגלל נטע ברזילי. צפו

   

  כתבת וידיאו: אנה בורד | צילום: טל שחר | עריכה: תמר אברהם

   

  הצילומים של "היחידה", היו חוויה שבעטה את חובי סטאר לתיכון בשניה. ולא בקטע טוב. "סטלוס, שהוא מדור מאוד אחר, קרא לי קוקסינל", הוא מספר בראיון שמתפרסם ב"ידיעות אחרונות" במוסף "7 לילות". "לקחתי את זה קשה. אני רגיל - במירכאות - לשמות גנאי כאלה. אבל ידעתי שיש ילדים שיראו את זה, וישתמשו במילה הזאת כדי לקרוא ככה לילדים אחרים בכיתה שלהם. יש ילדים שמתאבדים בגלל זה. אומרים להם 'יא מתחנגל', 'הומו', 'קוקסינל', והם לוקחים את זה מאוד קשה. הייתי חייב לקום ולדבר. להיות זה שאומר לילדים 'זה בסדר להיות מי שאתה'".

   

  צודק. איך זה נגמר?

  "כמעט היו מכות, והסתכסכנו מאותו רגע. יש בדיחות ב'היחידה': 'האחים קקה' זה סטלוס ודורון מירן, האולטראס זה 'אה־אה' כי הם חושבים שהם ראפרים, טילטיל גמד, לי יש שיר אחד - וזה לא נכון, ושלסטלוס יש פאה. וכולם צוחקים על זה, והוא גם עשה לזה פרסומת. אז כשאני אומר לו שיש לו פאה אני קוקסינל פתאום? אסור לי להגיד כי אני לא בחבורה של 'אחי כפרה עליך?' אז הוא אמר לי, 'סתום את הפה חתיכת קוקסינל' והדברים הידרדרו".

   

  חובי סטאר (צילום: טל שחר)
  "פתאום חזרתי לכיתה י"א"(צילום: טל שחר)

   

  סיטואציה קשה.

  "בזיכרון שלי חזרתי שם בשנייה לתיכון וללפני התיכון, וזה מה שהפך אותי שם לקוצני לגבי כולם. פתאום חזרתי לכיתה י"א. זרקו עליי אבנים כשהייתי קטן, דליים עם כלור, בבית ספר. אני יכול ללכת בתל־אביב מאופר ולהרגיש הכי טוב עם עצמי, ואז יום חמישי בא ומגיעים מהפריפריה לתל־אביב ומישהו יגיד, 'איכס יא הומו'. ואז אתה חוטף זץ ונזכר מי אני ושיש לי מניפה בתיק. ואז ישר אתה מחשמל את כולם בחזרה. זה לא מעליב אותי יותר אבל זו תזכורת: חשבתי שהכל בסדר, אבל לא. אתם יודעים איך מסתכלים עליי בבאר־שבע? אנשים בתל־אביב חושבים שבכל מקום בארץ גבר הומו יכול להחזיק לחבר שלו את היד ולהרגיש סבבה עם זה. בבאר־שבע אתה יכול לחטוף מכות. אנחנו לא מדינה נאורה כמו שאנחנו חושבים".

   

  ולא רק זה, "היחידה", (ראשון עד שלישי, ב־20:15 ב־HOT3) סיפקה עוד ריב מתוקשר - בין חובי למשה דץ: "דץ בחר להעליב אותי מול המצלמות. מה שאמרו עליי כל הזמן: שיש לי רק שיר אחד, ומי אני בכלל ושהשלוש דקות שלי עומדות להיגמר. חשבתי שנהיה חברים, שהוא יהיה אי של שפיות בשבילי. כשהמלצמות לא פעלו, ודץ הרגיש לא טוב עם עצמו ובכה, אני הייתי שם ותמכתי בו. וכשהוא דיבר עליי זה פגע בי, סתמתי את הפה מול המצלמות וחיכית שיפסיקו לצלם. אמרתי לו, 'דץ תשמע, אני לא אוהב שאתה מדבר עליי ככה ולא רוצה שנריב'. הוא הבטיח שלא ידבר ככה יותר. ברגע שהדליקו את המצלמות שוב, הוא חזר בדיוק על מה שאמר לפני".

   

  למה זה קרה לדעתך?

  "הוא פשוט חיפש דרך שידברו עליו כי הוא הכי פחות מענין בקאסט. הוא לא מצחיק, לא חמוד, אף אחד לא מדבר עליו. אז הוא יצר דרמה שתשים אותו במרכז. זו מניפולציה ובריונות. נורא עיצבנה אותי הצביעות שלו, כשהמצלמות כבויות זה דבר אחד וכשהן נדלקות זה אחרת".

   

  חובי פרץ לחיינו ב'כוכב נולד', פרפורמר מוכשר עם קול גדול. וב־2016 שב לריאליטי ב'כוכב הבא', זכה וייצג את ישראל באירוויזיון, כל הדרך למקום ה־14. "נטע ברזילי היא סיפור מדהים בעיניי" הוא אומר. "לא היה מאושר ממני שהיא זכתה. מזדהה? בטח, הקטע של אחוות הדחויים, אני אראה לכם מי אני".

   

  ועכשיו היא מסתובת בכל העולם.

  מקנא בה ברמות, רואה את הסטוריז שלה ואוכל את הלב. הייתה לי התקופה הזו של הנסיעות אבל יש הבדל אם אתה זוכה ובונה קריירה שלמה או אם היית במקום 14 באירוויזיון".

   

  הראיון המלא ב"ידיעות אחרונות" במוסף "7 לילות".

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים