שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  סקסטינג: המדריך לשליחת הודעות ארוטיות

  מחקרים מראים שזוגות ששולחים זה לזה הודעות מיניות מעידים על חיי מין מספקים יותר. אז איך מתחילים? מה כדאי לכתוב ואיך מתגברים על הבושה? כל הטיפים לסקסטינג מהסרטים

   

  אחד הדברים הכי בריאים שאתם יכולים כנראה לעשות עבור מערכת היחסים שלכם הוא "סקסטינג", כלומר כתיבה ושליחת הודעות טקסט בעלות אופי ארוטי לבן או בת הזוג שלכם. מחקר שפורסם השנה ונערך על ידי אוניברסיטת פייס שבארצות הברית, מצא שזוגות שמסופקים יותר מחיי המין שלהם גם שולחים יותר הודעות מיניות אחד לשני. זה קורה מאחר וסקסטינג עוזר לזוגות לחזק את רמת האינטימיות ביניהם ולפלפל את חיי המין שלהם בדרכים חדשות ומגוונות.

   

  מצד שני, במחקר מצאו שזוגות שמושפעים מסקסטינג לחיוב הם אלה שעוסקים בכך מדי פעם ולא באופן קבוע, כך שאולי לא כדאי להפוך את זה להרגל קבוע ויום-יומי, אלא להשתמש בו בתדירות רחוקה יותר שתשמור על הריגוש שבקשר. עכשיו, כשאנחנו יודעים שסקסטינג זה משהו שבהחלט כדאי לכם לנסות כחלק מההרפתקה שלכם בחדר המיטות, איך הכי נכון לעשות את זה? מה כדאי לכתוב בהודעות ואיך מתגברים על הבושה? להלן מדריך עם כל הטיפים שיהפכו את ההתכתבות הרגילה שלכם לסקסטינג מהסרטים. מוכנים?

   

  פרטים טכניים - איפה לנהל את ההתכתבות?

  אפשר לעשות סקסטינג מכל מדיה שמאפשרת צ'אט. בסנפצ'אט למשל, אפשר לעשות סקסטינג ולשלוח תמונות ארוטיות שנמחקות מיד. הסכנה הכי גדולה פה היא שבן הזוג שלך יפתח תמונה ארוטית שלך בהפתעה ליד החברים או בני המשפחה שלו, כך שמומלץ תמיד להזהיר לפני שאתם עומדים לשלוח תמונה ארוטית. כל עוד אתם שומרים על החוק הזה, סנפצ'אט הוא המקום המושלם לסקסטינג עם שילוב תמונות וסרטונים.

  גבר עושה סקסטינג (צילום: Shutterstock)
  סקסטינג - הכי טוב לעשות את זה בסנפצ'ט(צילום: Shutterstock)
   

  אפשר גם לנהל את השיחה בוואטסאפ ולשלב גם שם שליחת תמונות (שנשארות הפעם) וסרטונים. אפשר גם להתכתב בצ'אט של פייסבוק, אבל שם צריך להיזהר לא להעלות בטעות את מה שכתבתם כפוסט לפרופיל שלכם ולא לשלוח לאדם הלא נכון את ההודעה. כמובן שהודעות sms זה גם אופציה, פשוט רובנו שכחנו שיש בכלל דבר כזה.

   

  מתי לשלוח הודעת סקס?

  תזמון שליחת ההודעות הארוטית חשוב במיוחד. זה אומר שאם את יודעת שבעלך נמצא בפגישה חשובה בעבודה, אולי זה לא הזמן האידיאלי לשלוח לו הודעה ארוטית, או שאולי כן? בכל מקרה, התזמון חשוב וכדאי לקחת אותו בחשבון לפני שאתם שולחים את ההודעה הראשונה. כדאי מאוד לדעת מה בדיוק בת או בן הזוג שלכם עושים בזמן שאתם שולחים את ההודעה, והכי טוב פשוט לשאול אותו או אותה לפני כן עד כמה הם עסוקים.

   

  איך מתחילים?

  הרבה אנשים נתקעים בשלב הכתיבה. כתיבה ארוטית יכולה להיות מאוד מביכה ורובנו כנראה לא עשינו את זה מעולם. אז לכל הכותבים החדשים שנלחצים רק מעצם המחשבה על הכתיבה, דעו כי לא חייבים להתחיל ישר עם הודעות מיניות. אפשר להתחיל את השיחה גם בפלרטוט קל, מילים של אהבה וקרבה ומשם לאט-לאט להגיע להודעות יותר נועזות. דוגמאות להודעות נחמדות שיכולות להתחיל שיחה:

   

  "אני רוצה שהערב תנוחי ותתני לי לדאוג לך. ספרי לי מה היית רוצה שאעשה לך״.

  ״אני מתגעגע אליך, ספרי לי מה את לובשת עכשיו".

  ״בדיוק דמיינתי לעצמי אותך נוגע בי ברכות בכל הגוף".

  ״אני לא יכול להפסיק לחשוב עליך. איך בא לי שתהיי פה לידי".

   

  אחד הטיפים הטובים ביותר להתחלת שיחת סקסטינג הוא להיזכר או לדבר על הסקס האחרון שהיה לכם. אפשר להעלות ממנו זיכרונות ומשם לפתח יחד פנטזיה חדשה על סמך אותה חוויה.

  אישה מקלידה בטלפון (צילום: Shutterstock)
  "בדיוק דמיינתי אותך שוכב איתי"(צילום: Shutterstock)
   

  כמה ארוטי זה ארוטי?

  ישנן רמות שונות של אינטנסיביות מינית וגישות שונות שלפיהן אפשר לכתוב בצורה ארוטית. יש הודעות שהן יותר בסגנון של קדימון למה שאתם רוצים לעשות יחד בהמשך הערב. כך, אם משעמם לך בעבודה ואת/ה יודע/ת שיש לכם דייט באותו הערב, זה יכול להיות זמן מצוין לשלוח לה (או לו) הודעה בסגנון:

   

  "אני הולך לטרוף אותך ברגע שאראה אותך. אני כל כך מחכה לזה".

  "אני הולכת לתת לך לעשות לי היום בערב כל מה שאתה רוצה".

  "יש לי הפתעה לוהטת בשבילך בערב".

  "אני רוצה אותך".

  "אני רוצה שתנשק לי את ה…(איבר בגוף)".

  "אני רוצה לגרום לך לגמור".

  "תן לי להיות אחראית על הערב שלנו הלילה. יש לי הפתעה".

   

  אפשר גם לקחת את זה עוד שלב אחד קדימה, ולשתף את הפנטזיות המיניות שלכם אחד עם השנייה:

   

  ״איך אני אוהבת לדמיין אותך נותן לי פליקים בטוסיק".

  ״אני מדמיין שאת קושרת אותי למיטה, זה כל כך מחרמן אותי".

  ״הייתי היום ילדה רעה ואני צריכה שמישהו יעניש אותי".

  ״אני אוהב לדמיין אותך נוגעת בעצמך".

   

  ואפשר גם להכניס קצת טיזינג עדין לתכנים שהולכים ומתחממים:

   

  "חשבתי עליך והתחרמנתי אז אני נוגעת בעצמי קצת, ממש עכשיו".

  ״איך הייתי רוצה שתהיה פה לידי עכשיו, מה הייתי עושה לך".

  ״אני כל כך רטובה עכשיו".

  ״חשבתי על משהו חדש שבא לי לעשות לך הערב".

   

  כמובן שההודעות יכולות להיות כמה ארוטיות שבא לכם, אבל כן מומלץ להתחיל בהודעות שיותר מרמזות על גירוי מיני ושהולכות ומתעצמות עם הזמן בצורה אורגנית. כמו שלא תתחילו ישר בחדירה אלא תעסקו קצת בפורפליי לפני כדי לחמם את האווירה, אותו הדבר נכון גם לסקסטינג - להתחיל בעדין, ולשחרר יותר ויותר ככל שהזמן עובר והחרמנות מתעצמת.

   

  חסרת מילים?

  אם בן או בת הזוג שלכם שלחו לכם הודעה ארוטית ואתם חדשים בזה, מובכים מזה או סתם לא יודעים מה לענות, הנה כמה תשובות טובות שיכולות לעזור לכם להמשיך את השיחה:

   

  "זה כל כך מדליק/מחרמן אותי".

  "איזה עוד דברים תעשה לי?"

  "מה אתה לובש עכשיו?"

  "ספר/י לי עוד".

  ״איך אני אוהב/ת שאת/ה מדבר/ת אליי ככה".

  ״ההודעה שלך לגמרי שיבשה לי את קו המחשבה".

  ״הציפייה הורגת אותי".

  ״בחיים לא חרמנו אותי ככה".

   

  בנוסף, מומלץ להשתמש במילים שאת ובן הזוג שלך בדרך כלל משתמשים בהם בנוגע לאברי מין למשל. את לא רוצה שפתאום הוא יתבלבל עם עצמו ולא בקטע מחרמן, כי כתבת כינוי אחר לאיבר המין שלו. ובלי קשר, השפה המינית המשותפת ביניכם כבר מחרמנת אתכם ואין סיבה לא לשלב אותה בתוך ההתכתבויות המיניות שלכם. אתם גם יכולים לשלב בדיחות פנימיות של שניכם בתוך ההתכתבויות, כדי להעלות את רמת האינטימיות של השיחה.

   

  לא צריך להשתמש בשפה גסה מדי. סקסטינג לא עובד ככל שהמילים יותר גסות אלא ככל שהשיחה יותר מחרמנת את שניכם, אז תשמשו בשפה שאתם יודעים שבן או בת הזוג שלכם מתחרמן ממנה.

   

  משפטים למתקדמים חרמנים במיוחד

  נסו להיות יצירתיים בהודעות שלכם. זה כמובן מיועד למתקדמים. משפטים מתאימים יכולים להיות:

   

  "אני רוצה להשכיב אותך על המיטה, להוריד לך את התחתונים לאט-לאט עם השיניים שלי וללקק בעדינות את הדגדגן שלך עד שתגידי לי לעצור". 

   

  "אני רוצה להרגיש את הידיים שלך על כל הגוף שלי. שתעבור איתן לאט-לאט מעל לפטמות שלי ותרגיש אותן מתקשות עם כל ליטוף. אני יכולה להרגיש את הידיים שלך לכל אורך הגוף שלי, לאט-לאט הן יורדות למטה אל בין הרגליים, ואני מרגישה את הרטיבות מתגברת".

   

  בנוסף, העסיסיות האמיתית נמצאת בפרטים הקטנים, אז אל תחסכו בפרטים בכלל כשאתם כותבים את ההודעה שלכם.

  גבר סקסי טלפון (צילום: Shutterstock)
  אני רוצה לעשות לך כל כך נעים עד שתעופי מרוב עונג(צילום: Shutterstock)
   

  זכרו שאתם משחקים

  כשאתם עוסקים בסקסטינג, חשוב לא לקחת את זה ברצינות מדי ולזכור שאתם בסך הכול משחקים ביניכם, מגרים אחד את השנייה לקראת המפגש הבא שלכם. ודווקא בגלל שזה משחק אנחנו יכולים להתפרע ולכתוב דברים שאולי לא היינו מעזים לומר פנים מול פנים, וזו הזדמנות נהדרת לעשות רענון לשפה המינית ביניכם. קחו את התפקיד שלכם במשחק ברצינות, וזכרו שהתפקיד שאתם משחקים הוא של בן או בת זוג חרמנים שרוצים להשתעשע ולחרמן זה את זו.

   

  השתמשו באימוג'ים הנכונים

  יש בשפת האימוג'ים קוד ארוטי שיכול לעזור לכם לכתוב דברים בציורים במקום במילים ולפלפל עוד יותר את השיחה המחרמנת בניכם. החציל והבננה למשל מייצגים את איבר המין הזכרי, האפרסק את הטוסיק, חתול מסמל איבר מין נקבי (באנגלית מהמילה pussy), האימוג'י עם הלשון בחוץ מייצג תשוקה או חרמנות, וטיפות המים מייצגות שפיכה או השפרצה. השימוש באימוג'ים האלה במקום מילים יכול לחסוך זמן בהקלדה וגם להגן על תוכן ההודעות מילדים סקרנים. גם פה אפשר כמובן להיות יצירתיים ולהשתמש בעוד אימוג'ים כדי לנהל שיחת סקסטינג, למשל:

  הטיל שלי מוכן ( )
  הטיל שלי מוכן
   

  תיהנו מהדיבור המלוכלך

  אל תרגישו אשמים או לא בסדר בגלל שאתם כותבים הודעות סוטות. ראו את הסקסטינג כהמשך של הקשר המיני ביניכם, וזכרו שאין שום דבר סוטה בלרצות את בן או בת הזוג שלכם, כשם שאין שום דבר מביך או מביש בלכתוב להם הודעות סקסיות כשאתם במצב הרוח הנכון. הכי חשוב זה ליהנות משליחת ההודעות הללו בלי אשמה או בושה, ולתרגל דיבור מיני פלרטטני ביניכם. חוץ מזה, ככל שתעשו יותר סקסטינג, כך יהיה לכם יותר נוח לתקשר מינית האחד עם השני כשאתם ביחד, וגם זה ידוע כאלמנט מחרמן ביותר וחשוב מאוד לקשר הזוגי.

   

  באופן כללי, תקשורת במיניות היא הדבר הכי מחרמן ובריא שתוכלו להביא אל חיי המין שלכם, ולכן סקסטינג יכול להיות גם תרגול טוב בשביל התקשורת המינית שלכם. ואם את מתביישת לבקש ממנו דברים במיטה, נסי לבקש אותם ממנו בהודעה ולראות איך זה מרגיש לך. ככל שתבקשי ממנו את הדברים האלה יותר בהתכתבויות, כך יהיה יותר סיכוי שגם מחוץ למסך תמצאי לכך את האומץ.

   

  שאלות טובות שאפשר לשאול:  

  "מה הפנטזיה המינית הכי פרועה שלך?"

  "איזה חלק מהגוף שלי את/ה הכי אוהב/ת?"

  "זה מחרמן אותך?"

  "את/ה חרמן/ית עכשיו?"

  "איך היית רוצה שאגרה אותך?"

   

  אם התקשורת עדיין מלחיצה אתכם, זה בסדר וטבעי. אתם יכולים במקרה כזה להכין 6-7 שאלות מחרמנות או משפטים מחרמנים מראש, ולשלוף אותם בזמן הסקסטינג. עם הזמן יהיה לכם יותר ויותר נוח, ויעלו לכם לבד משפטים ושאלות שיעשו לכם את זה. 

   

   

  תבלו!

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: Shutterstock
  סקסטינג. זה בריא לזוגיות שלכם
  צילום: Shutterstock
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים