שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  "אנחנו לא פלסטינים, אותנו לא תדפקו": תיעוד - עימות בין ישראלים לבעל מסעדה ברודוס
  שלושה צעירים שהגיעו למסעדת סושי באי היווני ספגו אמירות קשות מצד הבעלים ועובדת המקום, זאת על רקע ויכוח על מנה שלא הגיעה כראוי. "המנהל רץ אחרי אחד מאיתנו וכמעט הרביץ לו", סיפרה אחת הישראליות. בעל המסעדה: "זכותי לסרב לתת שירות למי שאני רוצה"

   

  ויכוח על ארוחה במסעדה ברודוס שביוון לבין שלושה צעירים מישראל הוביל לעימות קולני שכלל אמירות אנטי-ישראליות: ירדן מסיקה (23) מנתניה ושני חבריה - שיר בנישטי ואביהו משרת - הגיעו אמש (שבת) למסעדת הסושי "יאמי" שבאי היווני. לטענתם, ויכוח עם המלצר על כמות הסושי שהגיעה במנה הוביל לאמירות קשות מצד בעל המסעדה.

   

   

  שיר בנישטי, ירדן מסיקה ואביהו משרת ()
  שיר בנישטי, ירדן מסיקה ואביהו משרת

  בתיעוד שהגיע לידי ynet נראים בעל המסעדה ואחת מעובדות המקום כשהם מטיחים אמירות קשות נגד שלושת הצעירים. "לכו תז*****, לכו תדפקו את הפלסטינים כמו שאתם עושים בכל יום. אנחנו עצמאיים, אנחנו לא כמו הפלסטינים. תדפקו אותם, לא אותנו", אמר בעל המסעדה, ואילו העובדת שהייתה עמו אמרה לצעירה שתיעדה את האירוע: "את יכולה לפרסם מה שבא לך במדיה או בטריפ-אדווייזור, לא אכפת לי". השלושה גורשו מהמסעדה.

   

  ישראלים הותקפו במסעדה ביוון ()
  עובדת המקום

  ישראלים הותקפו במסעדה ביוון ()
  בעל המסעדה

  "ישבנו במסעדה, הזמנו שלושה רולים של סושי ואחרי 40 דקות המלצר אמר שיש להם בעיה עם האבוקדו והוא יביא לנו משהו אחר", שחזרה בשיחה עם ynet ירדן מסיקה. "רק אחרי 50 דקות הגישו לנו את המנות, אבל הביאו לנו ארבעה רולים למרות שהזמנו רק שלושה. אמרנו את זה למלצר - והוא החל לקלל.

   

  "בשלב מסוים", היא המשיכה, "אחת המלצריות אמרה לנו שנאכל את מה שיש ולא נצטרך לשלם, אבל המלצר לא הסכים לוותר, לקח את האוכל והלך.

   

  "ביקשנו לדבר עם המנהל, שהוא ככל הנראה אבא של המלצר. הוא היה תוקפני מאוד ואמר לנו: 'אם לא טוב לכם - תלכו'. אחר כך גירש אותנו החוצה והתחיל לדבר על זה שאנחנו, כישראלים, פוגעים בפלסטינים ושהוא לא ייתן לנו לעשות מה שאנחנו עושים לפלסטינים. לאחר מכן הוא רץ אחרי אביהו וכמעט הרביץ לו. הרגשנו שזו אנטישמיות, לא נתקלנו בזה אף פעם. מה הקשר בין סושי לבין הסכסוך הישראלי-פלסטיני?".

   

  בשיחה עם ynet אמר בעל מסעדת "יאמי" כי הישראלים "נתבקשו לעזוב את בגלל התנהגותם הגסה". כשנשאל מדוע העלה את הסכסוך הישראלי-פלסטיני - השיב: "אין לי עוד דבר לומר על העניין הזה. מדובר בילדים מפונקים שלא קיבלו בדיוק את מה שהם רצו. אני שומר לעצמי את הזכות לסרב לתת שירות לכל מי שאני רוצה במסעדה שלי ובמדינה שלי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים