שתף קטע נבחר

אהוד ברק ימונה ליו"ר חברה לייצור קנאביס רפואי

חברת אינטרקיור, אשר מחזיקה בחברה בעלת רישיון פעיל לפעילות מלאה בתחום הקנאביס הרפואי, הודיעה כי ראש הממשלה לשעבר ימונה ליו"ר החברה אשר בוחנת רישום למסחר או הנפקה בנאסד"ק. ברק ישתכר כ-35 אלף שקל בחודש עבור 40 שעות חודשיות. מניית החברה זינקה ב-25% בעקבות המינוי

אהוד ברק ימונה ליו"ר חברת אינטרקיור, אשר צפויה לשנות את שמה ל"קנדוק פארמה". החברה מחזיקה ברישיון פעיל לכל שרשרת הערך של הקנאביס הרפואי. בעקבות המינוי, זינקה מניית החברה זינקה ב-25% במהלך המסחר היום בבורסת ת"א.

 

עוד בערוץ הכלכלה

 

לפי הודעת החברה, במסגרת תפקידו יועסק ראש הממשלה לשעבר בהיקף משרה של כ-40 שעות חודשיות, יקבל שכר בעלות של עשרת אלפים דולר לחודש, ויהיה זכאי לתוכנית אופציות בהיקף של כ-5% מהחברה במחיר מימוש ממוצע של 320 אגורות למניה, המגלם פרמיה של כ-60% על מחיר המניה בבורסה.

 

אהוד ברק (צילום: יריב כץ)
אהוד ברק(צילום: יריב כץ)

אהוד ברק, יו"ר אינטרקיור (קנדוק פארמה) הנכנס: "אני שמח להצטרף לצוות ההנהלה הבכיר של החברה. לקנאביס הרפואי פוטנציאל מוכח לסייע ולשפר את חייהם של חולים רבים ברחבי העולם, ומדינות מערביות מרכזיות אימצו ומאמצות אותו כטיפול רפואי מוכר. החברה ממוצבת היטב לפריצה לשווקים אלו. בכוונתי להוביל את אסטרטגיית הצמיחה הבינלאומית של החברה ולקחת חלק פעיל בפיתוח העסקי שלה מתוך מטרה להפוך את קנדוק פארמה למובילה עולמית בתחומה".

 

לפי ההודעה קנדוק, שאותה רכשה אינטרקיור, פועלת תחת התקינה החדשה והמחמירה IMC-GAP, המאפשרת לה לספק מוצרי קנאביס גם בבתי מרקחת וכוללת את עמידתה בדרישות ההסדרה החדשה והמתוכננת של משרד הבריאות ליצוא מוצרי קנאביס רפואי ממדינת ישראל. לאור ההתפתחויות האחרונות בשווקים, ובהן האסדרה החוקית של הקנאביס הרפואי במדינות מערביות מרכזיות, החברה בוחנת רישום למסחר או הנפקה בבורסת נאסד"ק או בבורסה ראשית אחרת בארה"ב.

 

בנוסף מחזיקה אינטרקיור כ-17.25% מריגנרה, העוסקת במחקר ובפיתוח של תרופות מקור חדשניות ונמצאת בניסוי שלב 3 במחלת עיניים ובניסוי שלב 2 באלצהיימר. בנוסף מחזיקה אינטרקיור כ-9.3% מנובלוס, המפתחת טכנולוגיה חדשנית המיועדת לשפר באופן משמעותי את תוצאות הטיפול בחולי סרטן מסוגים שונים, תוך שימוש בתרופות ביולוגיות ממוקדות. לאחרונה הודיעה נובלוס כי דירקטוריון נובלוס אישר את מיזוגה עם חברת CGI הנסחרת בנאסד"ק.

 

רואי זרחיה, מנכ"ל קנדוק: "הנהלת קנדוק מקדמת בברכה ובגאווה את הצטרפותו של מר אהוד ברק כיו"ר החברה, ובטוחה כי יכולותיו וקשריו הבינלאומיים יסייעו רבות להנהלת החברה בהגשמת חזונה, להפוך לאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום הקנאביס הרפואי. החברה מודה ליו"ר היוצא, מר שלמה שלו, שהוביל את החברה בארבע השנים האחרונות".


פורסם לראשונה 25/09/2018 10:22

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים