שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  האפליקציה שתעזור לכם לשמור על הילדים
  לתת לחתול לשמור על השמנת? גוגל באפליקציה לפיקוח על השימוש של ילדיכם בסמארטפון. להפיח חיים בתמונות הסטילס: האפליקציה שתגרום לחלקים דוממים בתמונות לנוע. אפליקציית הווידאו המאפשרת לכם לשלוט בקלות במהירות הסרטונים ועוד

   

  אפליקציות השבוע ()
  אפליקציות השבוע
   

  אפליקציות השבוע
  אפליקציות השבוע

   

  תנועה לתמונה - Enlight Pixaloop

  להוסיף חיים לתמונת הסטילס

   

  מחברת לייטריקס הממוקמת בעיר הקודש מגיעה אפליקציה חדשה הזמינה באפסטור של אפל, בעזרתה תוכלו להפיח חיים בכל תמונת סטילס ולהפוך אותה לדינמית וחיה. האפליקציה הושקה כחלק ממשפחת אפליקציות לעריכת תמונות שכבר זכו לשבחים וחלק מהן הגיעו למקום הראשון בהורדות במדינות רבות.

   

  כל שעליכם לעשות הוא לבחור את את החלק או החלקים בתמונה הסטטית אותם תרצו להחיות. תוכלו לקבוע את כיוון התנועה, הצבעוניות והתדירות של תזוזת העצמים. לדוגמה תוכלו לגרום ללהבה של נר לזוז, למים בנחל או במפל לזרום, לכדור במגרש הכדורסל לזוז כרצונכם ועוד.

   

  האלגוריתם של האפליקציה יודע לחזות את התנועה הטבעית של עצמים ולייצר אנימציה אמינה, אבל מאפשר לכם להכניס חיים גם בעצמים שהם סטטים במציאות כיד הדמיון הטובה עליכם. אפשרויות נוספות: שליטה במהירות האנימציה, בחירה של שכבות עם תבניות ואפקטים מוכנים, אפשרות להחיות כמה אלמנטים שתחפצו מתוך התמונה ועוד. את היצירה המוגמרת תוכלו להפיץ ישירות מכאן לרשתות החברתיות במבחר פורמטים.

   

  הורדה לאייפון

   

   

  גבולות סלולריים - Google Family Link

  פיקוח על פעילות קטינים בסמארטפון

   

  Google Family Link הוא שירות חדש מבית גוגל המאפשר להורים לשלוט על הזמן והתכנים אליהם נחשפים ילדיהם בעת השימוש בסמארטפון. את היישום אפשר להתקין בסמארטפון מסוג אנדרואיד או באייפון אולם הוא מאפשר שליטה על מכשירים העובדים בסביבת אנדרואיד בלבד.

   

  האפליקציה מאפשרת לכם, לצפות ולפקח אחר הפעילות של הילדים כדי שתוכלו לעזור להם לקבל את החלטות נכונות לגבי התוכן להם הם נחשפים כולל הפקה של דו"חות המציגים את הזמן שילדיכם מבלים בכל אחת מהן. כאן גם תוכלו לקבל התראות שיאפשרו לכם לחסום הורדה של אפליקציות שליליות או אפילו להסתיר אפליקציות שילדיכם כבר התקינו במכשיר שלהם.

   

  בנוסף תוכלו לפקח על זמן המסך של הצאצאים ולקבוע פרקי זמן בהם ניתן יהיה לגלוש במכשיר. עד כדי נעילה מוחלטת של המכשיר שלהם למטרת ביצוע פעילות אחרת כמו משחק בחוץ, ארוחה או בילוי משפחתי וכו'.

  בהמשך תוכלו אפילו לאתר את מיקומם הפיסי של הילדים או לעזור להם למצוא מכשיר שאבד.

   

  הורדה לאנדרואיד

  הורדה לאייפון

   

   

  אפליקציות השבוע
  אפליקציות השבוע

   

  בהילוך מהיר - Microsoft Hyperlapse Mobile‏

   

  אפליקציה פשוטה ויעילה להפליא מבית מיקרוסופט שכל תכליתה לייצר סרטונים חדשים או לשלוט במהירות של סרטונים קיימים מתוך מאגר הסמארטפון שלכם.

   

  תוכלו לקבוע מהירות לסרטונים שתצלמו באמצעות היישום או כאלה הנמצאים במאגר בסמארטפון בפורמט של 720 או 1080p במהירות של עד פי 32. את הסרטונים תוכלו לשמור בזיכרון הפנימי של המכשיר או בכרטיס הזיכרון ולהפיצם בכל דרך ישירות מהאפליקציה.

   

  הורדה לאנדרואיד

   

   

  לפתח את האני - Bitmoi

   

  גרסה מעודכנת לאפליקציה שזכתה כבר למעל 100 מיליון הורדות ולאוהדים ברחבי העולם. האפליקציה מאפשרת לכם ליצור את דמותכם הציורית, ליישם אותה על ספריות בלתי נגמרות של סטיקרים ולהשתמש בהן באפליקציות הצ'אט בהם אתם משתמשים.

   

  האפליקציה תתרגם את הצילום שלכם לאיור ולאחר מכן תוכלו להוסיף מאפיינים נוספים כמו משקפיים, שיער, צבע, פרטי לבוש ועוד. הדמות שיצרתם תשולב במבחר הסטיקרים באמצעותם תוכלו להעביר מסרים, להביע את מצב רוחכם ועוד. משתמשי אפליקציית המקלדת G-Board יכולים להשתמש בסטיקרים ישירות מהמקלדת.

   

  הורדה לאייפון

  הורדה לאנדרואיד

   

   

  נסיעה עירונית - Hoverboard Speed Race

   

  שעשועון מירוץ עירוני המיועד לחובבי ההוברבורד והרולרבליידס, במסגרתו יהיה עליהם להחליק בכבישי הכרך בין מכוניות ואופנועים, להחליק במורד רמפות ומכשולים במטרה להגיע לניקוד גבוה.

   

  אספו מטבעות וירטואלים כדי לקנות כוחות שיאפשרו לכם לשפר את הפעלולים. אם תמצאו את המגנט תוכלו למשוך אליכם את המטבעות ביתר קלות. את הפניות תעשו על ידי הטיית המכשיר ימינה ושמאלה הודות לשימוש בחיישני הסמארטפון.

   

  הורדה לאנדרואיד

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים