שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  תיעוד: הרכב נוסע והנערות בתא המטען עם רגליים באוויר
  רכב פרטי שנסע אתמול בפתח תקווה תועד מסכן את חייהן של כמה נערות. בסרטון הן נראות יושבות בקצה תא המטען של הרכב, כשרגליהן באוויר והמכסה הפתוח נופל עליהן מדי פעם. צפו בתיעוד

   

   

  רכב פרטי שנסע אתמול (ג') ברחובות פתח תקווה סיכן את חייהן של כמה נערות שנסעו בו. בסרטון שהגיע לידי ynet נצפו לפחות שתי נערות יושבות בקצה תא המטען של הרכב, עם הרגליים באוויר והמכסה נסגר עליהן מדי פעם. צפו בתיעוד:

   

  בסרטון נראה גבר נוהג ברכב פרטי ברחבי פתח תקווה כשהוא היחיד שנצפה במושבי הנוסעים במכונית. לפתע נראות שתי נערות שיושבות בקצה תא המטען של הרכב, כשרגליהן באוויר, והמכסה פתוח.

  תיעוד הנסיעה (צילום: הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים)
  הילדות יושבות בקצה תא המטען, הרגליים באוויר והמכסה פתוח(צילום: הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים)

  תיעוד הנסיעה (צילום: הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים)
  (צילום: הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים)

  במשך כדקה ניתן לראות פעמיים את מכסה תא המטען נסגר בחוזקה על הבנות, דבר המעיד על מהירות הנסיעה. הבנות כנראה לא התרגשו מכך והרימו אותו מחדש למעלה. ככל הידוע, האירוע שנצפה בסרטון לא הסתיים בתאונה.

   

  הסרטון תועד על ידי מתנדב של מיזם "שומרי הדרך" שמובילה הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים בשיתוף אגף התנועה במשטרה ועמותת "נתיב בטוח". הבקרים שקיבלו את הסרטון במרכז הבקרה של הרשות הלאומית, נדהמו לראות את הסרטון והעבירו אותו לטיפול המשטרה.

   

  "המקרה הזה מצטרף לאלפי עבירות תנועה מסכנות חיים שמתועדות מדי חודש על ידי מתנדבי המיזם בכבישי ישראל", אמר חי סוקולוב, מנהל מיזם "שומרי הדרך". "הבקרים נדהמו לראות את הסרטון, שרק בנס לא נגמר באסון. מדי יום אנחנו רואים תאונות מצערות שנגרמות בכבישים, מיותר להוסיף עוד התנהגויות חסרות אחריות שכאלה".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
  הנערות בתא המטען
  צילום: הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
  מומלצים