שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  סוכלה הברחת טלפונים באמצעות רחפן לאסירים ביטחוניים
  גבר ואישה מלוד נעצרו כשניסו להכניס טלפונים ניידים לכלא נפחא-רמון באמצעות רחפן. משב"ס נמסר כי "נבחנת מעורבות גורמי טרור בניסיון ההברחה"

   

  הרחפן והמכשירים שנתפסו (צילום: דוברות שב
  הרחפן, הטלפונים והכסף שנתפסו(צילום: דוברות שב"ס)

  לוחמי שירות בתי הסוהר ובלשי משטרת דימונה סיכלו היום (שבת) ניסיון להבריח טלפונים ניידים לאסירים ביטחוניים בכלא נפחא-רמון באמצעות רחפן.  

  הרחפן והמכשירים שנתפסו (צילום: דוברות שב
  (צילום: דוברות שב"ס)

  הרחפן והמכשירים שנתפסו (צילום: דוברות שב
  (צילום: דוברות שב"ס)
   

  יחידת דרור של שירות בתי הסוהר, היחידה המרכזית של חטיבת מודיעין שב"ס, עצרה בסמוך למתחם בתי הסוהר גבר ואישה תושבי לוד. ברכבם נמצאו טלפונים נוספים, כסף רב וחומר כתוב בעל ערך מודיעיני. משב"ס נמסר כי נבחנת מעורבות גורמי טרור בניסיון ההברחה. העצורים, שאחד מהם אמור היה לשהות במעצר בית, הועברו להמשך חקירה במשטרת דימונה. זו פעם ראשונה שמנסים להבריח טלפונים לאסירים ביטחוניים באמצעות רחפן לכלא. הרחפן התרסק בזמן מעצרם של החשודים ונמצא רק לאחר שעה וחצי.

   

  ניסיון הברחה נוסף אירע לפני חודשיים - סוהר בכלא רימונים נתפס כשניסה להעביר סמים לאסירים. יחד עמו נעצרו שני בני משפחה של האסירים, שעל פי החשד היו מעורבים בניסיון ההברחה. מידע מודיעיני מדויק שהגיע ליחידה הארצית לחקירת פשיעה חמורה ובינלאומית (יאחב"ל) הצביע על כך שסוהר בכלא רימונים משתף פעולה עם גורמים במשפחת פשע. על פי המידע, מתוקף תפקידו הסוהר קיבל כסף על מנת להכניס סמים לאסירים. 

   

  הוא קיבל שתי פלטות חשיש במשקל 200 גרם, שאותן היה אמור להעביר לאסירים בכלא. במשטרה חושדים כי מי שהעביר לו את הסמים הם שניים מבני משפחתם של האסירים. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: דוברות שב"ס
  הרחפן שבאמצעותו ניסו להבריח טלפונים
  צילום: דוברות שב"ס
  מומלצים