שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מטען חבלה התפוצץ ברכבה של קצינת שב"ס מנתניה
  אבטחה הוצמדה למפקדת אגף בכלא רימונים שבשרון לאחר שבלילה התפוצץ מטען ברכבה שחנה ליד ביתה. החשד: הרקע לאירוע הוא תפקידה בכלא

   

   

  מטען חבלה התפוצץ הבוקר (יום ב') ברכבה של קצינה בשב"ס בעת שחנה סמוך לביתה בנתניה. נגרם נזק איש לא נפגע. הקצינה משמשת כמפקדת אגף בכלא רימונים. בשל החשד שהרקע לאירוע הוא תפקידה בכלא, תוצמד לה כעת אבטחה.

   

  הקצינה הבחינה כי לרכב נגרם נזק שלא היה כאשר היא החנתה אותו, לאחר שיצאה בבוקר מביתה. בתחילה היא לא חשדה שמדובר במטען. למקום הוזעקה המשטרה והתברר כי הנזק שנגרם לרכב הוא כתוצאה ממטען חבלה שהונח ברכב והתפוצץ בלילה, בעת שהיא לא הייתה ברכב. בבדיקות התברר כי מדובר במטען חבלה קטן שהתפוצץ וכנראה נועד רק "להזהיר" אותה.

  מטען חבלה התפוצץ וגרם נזק לאוטו (צילום: רענן בן צור)
  החשד: הרקע הוא תפקידה בכלא. הנזק לרכב(צילום: רענן בן צור)

  מטען חבלה התפוצץ וגרם נזק לאוטו (צילום: רענן בן צור)
  (צילום: רענן בן צור)

  מטען חבלה התפוצץ וגרם נזק לאוטו (צילום: רענן בן צור)
  (צילום: רענן בן צור)

  כלא רימונים (צילום: עמית שעל) (צילום: עמית שעל)
  כלא רימונים(צילום: עמית שעל)

  הקצינה, בדרגת רב כלאי, משרתת כאמור בתפקיד מפקדת אגף בכלא רימונים בשרון - כלא שבו כלואים בין היתר גם עבריינים כבדים. החשד שנבדק, בין היתר, כי הרקע להנחת המטען הוא עבודתה והמגע שלה עם אסירים.

   

  במקביל לחקירת המשטרה, נפתחה גם חקירה של גורמי מודיעין של השב"ס. במסגרת החקירה ייבדק אם לקצינה יש סכסוכים עם מי מהאסירים ואם היא קיבלה גם איומים שהובילו להנחת מטען החבלה. בשב"ס אמרו כי "אגף הביטחון וחטיבת המודיעין בשב״ס בודקים את האירוע והשלכותיו".

   

  גונדר שרון שואן ראש אג"ם בשב"ס, אמר כי "הקצינה משרתת בבית סוהר מאוד משמעותי, כלא רימונים שמכיל בתוכו אסירים פליליים רבים, ובהם משפחות פשע. אנחנו מעריכים שהאירוע נבע מתוך עבודתה בתוך שירות בתי הסוהר. זה מסוכן להיות סוהר. בסוף אנחנו מקבלים החלטות לא פשוטות לגבי אסירים מסוכנים והם לא פעם לא אוהבים את ההחלטות שלנו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים