שתף קטע נבחר

פרץ, כפת וביצע מעשה מגונה: "רגעים שלקוחים מסרט אימה"

פלסטיני פרץ הבוקר לביתה של צעירה ממעלה אדומים, קשר אותה באיומי מזמרה ואף ביצע בה מעשה מגונה. לאחר מכן גנב חפצים מהדירה ונמלט. "הרגשתי פחד ואימה", סיפרה הצעירה. הפלסטיני נתפס, הודה ויובא להארכת מעצר

המשטרה עצרה פלסטיני מבית לחם שעל פי החשד פרץ הבוקר (יום ג') לבית במעלה אדומים, כפת צעירה, ביצע בה מעשה מגונה וגנב רכוש מהדירה. "אלה היו רגעים שלקוחים מסרט אימה", סיפרה הצעירה היום.

 

"הייתי בקומה למעלה והוא נכנס מלמטה", תיארה הצעירה את האירוע הקשה. "באותם רגעים שהוא קשר אותי לא הרגשתי כלום. הוא איים עליי שאם אני לא אשתוק הוא יפגע בי. למזלי הוא קשר את החבל סביב הידיים לא באופן חזק, החבלים היו רופפים. אחרי שהוא הלך הצלחתי להשתחרר ומהר התקשרתי למשטרה. רק אחרי זה הרגשתי פחד ואימה. הוא היה נראה לי במצב לא שפוי כל כך. אני רוצה להודות למשטרה שהצליחה לתפוס אותו מהר, עכשו אני בסדר".

 

מהמשטרה נמסר כי "מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי הבוקר סמוך לשעה 11:00 פרץ החשוד דרך חלון לדירה ברחוב הגלגל במעלה אדומים. בעת שעלה לקומה השנייה הוא הבחין בצעירה, תפס אותה בחוזקה, סגר את פיה וקשר את ידיה ורגליה באמצעות חבלים לכיסא, תוך שהוא מאיים עליה באמצעות מזמרה שאחז בידו. הוא איים עליה שאם תשתולל הוא יפגע בה. לאחר שהחשוד כפת את הצעירה הוא ביצע בה מעשה מגונה. במשך כ-20 דקות לערך המשיך החשוד להסתובב בדירה, גנב חפצים, תכשיטים, כסף ונמלט מהמקום".

 

עוד נמסר מהמשטרה כי כאשר הצעירה הבינה שהחשוד נמלט מהדירה הצליחה להשתחרר מהחבלים, התקשרה מיד למוקד 100 של המשטרה וסיפרה על שאירע. היא מסרה פרטים ותאור של החשוד וכוחות רבים של משטרה החלו בביצוע סריקות נרחבות בעיר ומחוצה לה. תוך זמן קצר אותר החשוד על ידי שוטרי הסיור הרגלי, לאחר שהסתתר באחד הרחובות הסמוכים.

 

החשוד, פלסטיני בן 56 תושב בית לחם נעצר וברשותו נתפס הרכוש הגנוב, המזמרה שבאמצעותה איים על הצעירה, תעודת הזהות שלה ורכוש נוסף, שעל פי החשד נגנב ככל הנראה מבתים נוספים. מהמשטרה נמסר כי החשוד הודה במעשים ובהמשך יובא לבית המשפט להארכת מעצרו.

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים