שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  השם ישתנה, הרוכשת נשארת: מה עלה בגורל היצירה הגרוסה של בנקסי?
  כשבוע לאחר שיצירתו של אמן הרחוב בנקסי השמידה את עצמה במהלך מכירה פומבית באמצעות מגרסה, בית המכירות הלונדוני "סות'ביס" חשף פרטים אודות זהות רוכשת היצירה, וכן הכריז כי מעתה ישתנה שמה ויהפוך ל-"Love is in the Bin"

  "אנחנו שמחים להודיע שהרוכשת של יצירתו של בנקסי 'ילדה עם בלון' במכירה בפומבית ביום שישי שעבר בלונדון אישרה כי הרכישה נותרת בעיניה גם לאחר האירוע", כך כתבו בית המכירות הפומביות "סות'ביס" בהודעה בחשבון האינסטגרם שלהם, בהתייחס ליצירתו של אמן הרחוב שגרסה את עצמה לאחר שנרכשה בסכום של מיליון ליש"ט.

   

  עוד סיפרו כי ליצירה הספציפית הוענק שם חדש, וכי מעתה תיקרא "Love is in the Bin" ("אהבה בפח הזבל"). בכך שנגרסה בעת המכירה, כך כתבו, תהפוך יצירתו של בנקסי להיות יצירת האמנות הראשונה בהיסטוריה שאי פעם נוצרה 'בשידור חי', במהלך מכירה פומבית.

   

   

  בנוסף, נחשף כי הקונה, שרכשה את היצירה דרך הטלפון באותו ערב, טרם זו נגרסה לעיני הקהל, היא אספנית אמנות  אירופאית, לקוחה ותיקה של סות'ביס, וכי המחיר יוותר אותו מחיר ששילמה עבורה באותו ערב. למי שיזדמן ללונדון בימים הקרובים, היצירה במתכונתה החדשה והגרוסה תוצג בגלריות של סות'ביס ברחוב ניו בונד בעיר, בשבת ובראשון.

   

  בנקסי תערוכה The art of banksy (צילום: יח
  יצירתו של בנקסי(צילום: יח"צ)

  כזכור, עולם האמנות סער כשבסוף השבוע הקודם, במהלך מכירה פומבית, יצירתו של אמן הרחוב בנקסי, שזהותו אינה ידועה, השמידה את עצמה לאחר שנקנתה באמצעות מגרסה שהשתיל האמן בתוך היצירה. האירוע הצטרף לשלל טריקים שנוהג לעולל בנקסי, שנחשב לאחד השמות הפופולריים באמנות, מרבה להפעיל את עוקביו ומעריציו, כמו גם להביך את עולם האמנות. 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הטבות למנויים
  מומלצים