שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  פוענח רצח בג'סר א-זרקא, שניים יואשמו: "רדאד נורה בדם קר"
  רדאד פייסל נרצח בזמן שישב עם חבריו וככל הנראה לא היה קשור לסכסוך שבגללו נורתה האש. לבית המשפט הוגשה הצהרת תובע לקראת הגשת כתבי אישום נגד צעיר בן 23 וגבר בן 32 מהכפר

  רצח רדאד פייסל, תושב ג'סר א-זרקא בן 38, פוענח ובקרוב יוגשו כתבי אישום נגד שני תושבי הכפר בני 23 ו-32 שירו אל הבית בעת שישב עם שלושה מחבריו בחצר בית בכפר. ככל הנראה, הקורבן לא היה קשור לסכסוך שבגללו נורו היריות. שלושת חבריו נפצעו באירוע באורח בינוני וקל.

  רדאד פיסל תושב כפר ג'סר אזרקא נרצח ()
  רדאד פייסל, שנרצח בג'סר א-זרקא

  רדאד פיסל תושב כפר ג'סר אזרקא נרצח ()
  מקום הרצח בג'סר א-זרקא

  רדאד פיסל תושב כפר ג'סר אזרקא נרצח ()
   

  לפי המשטרה, ג'וודאת דמלחי בן 23 ותופיק ג'ורבאן בן 32 ירו אל הבית בשעת ליל בסוף אוגוסט בגלל סכסוך קודם. היחידה המרכזית במשטרת מחוז חוף הצליחה לפענח את הפרשה בתום חקירה מורכבת ומאומצת שכללה שימוש באמצעים טכנולוגיים רבים.

   

  החשוד הראשון, ג'וודאת דמלחי, נעצר כעבור שעות ספורות מתחילת האירוע ולאחר הגעת כוחות המשטרה. בהמשך, בתום פעילות חקירתית, נעצר כעבור כמה ימים תופיק ג'ורבאן.

   

  חוקרי היחידה המרכזית אספו ראיות שהובילו להגשת הצהרת תובע בבית משפט השלום בעכו ולהארכת מעצרם עד ליום שני הקרוב בחשד לרצח ולניסיון לרצח.

   

  על פי קרובי משפחה ותושבים, "המנוח הוא חבר של האנשים שישבו בבית. פשוט לא היה לו שום קשר לסכסוך. הוא נורה בדם קר. מה שהיה חשוב ליורים הוא לירות באנשים ולא משנה להם במי יפגעו. כואב מאוד לכל התושבים על הקורבן שהיה מוכר כאיש נחמד וצנוע ולא פוגע באחרים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים